Wpis z mikrobloga

Planuję motór na wiosnę, 125. Jazda po mieście w korkach, plus jakieś dłuższe wyjazdy. Z tego co wyczytałem to w takiej sytuacji must have to chłodzenie cieczą. Drogą eliminacji wytypowałem Yamaha YZF125R, Yamaha MT125 i Honda CBR125. Ze względu na budżet (~6k, ale to nie jest sztywna granica) i pozycję za kierownicą wybrałem Hondę. Teraz czytam, że przy wzroście 184cm może być problem. Faktycznie tak jest? Jakieś inne typy? Wolałbym pozostać przy normalnych markach, te chińskie sprzęty trochę mnie zniechęcają. Będzie to mój pierwszy motocykl, często będę jeździł w 2 osoby.
#motocykle #125cc #bojowka125cc #honda
qps666 - Planuję motór na wiosnę, 125. Jazda po mieście w korkach, plus jakieś dłuższ...

źródło: comment_89oBTfi6NeXo9IwUCIxNSr8SSP5jf9Og.jpg

Pobierz
  • 22
@qps666: tzn zweryfikowałbym, czy na pewno częsta jazda z pasażerem i motocykl 125 o lekko (?) sportowej pozycji to dobre połączenie. O ile chodzi o przewózki dupek z uczelni to jeszcze fajnie, ale dalej niż poza województwo to nie wróżę komfortowych podróży.
@qps666:Tak jak piszą mirasy powyżej za okolo 6 tys w zime dorwiesz Varadero i to jedyny motocykl który spełni twoje wymagania apropo wzrostu i jazdy z pasażerem. Mówisz ze wstepnie sie zdecydowales na cebre a widziales ja na zywo ? siedziales na niej? o ile te modele 2 generacji i w góre jeszcze jako tako (ale i tak lipa) o tyle pierwsza generacja to dosłownie rower z silnikiem. Przy 184cm bedziesz
@qps666: ta strona ze wzrostami do motocykli to o kant dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°) tobie ma sie wygodnie siedziec, a nie masz dobrze na tym wygladac. Osobiscie (192) dobrze wspominam intruder 125 LC i ybr 125, te yamahe ma teraz @unstyle, i tez karzelkiem nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)