Wpis z mikrobloga

@TuRezyser: Tu się mylisz kolego bo donejty idą z smsów nieletnich. Smsów. Z polskich operatorów. Więc zagraniczne Tip and Donation musiałoby mieć polską centralę do ich przyjmowania ALBO musiałbyś słać smsa na zagranicę. Tak czy siak, jak zawiną pętlę na tych smsach to essa daniel magical. XD

Osobiście jestem zainteresowany, bo to by było dobre dymy jakby grubemu siadł hajs.
@SzitpostForReal: Te dwa "proste" sposoby według mnie powinien poprawić na dwa JEDYNE sposoby. Pierwszy na bank strzał w stopę, bo mimo posiadania IQ50 to i tak mają koło siebie ciut mądrzejszego, który im powie, że trzeba płacić podatek. Druga sprawa jeżeli możliwa to nie tak prosta w zablokowaniu. Tipdonation znany jako także tad.expert ma dobrze napisany i przemyślany regulamin np:

8.4. WIDZ oświadcza, że ma świadomość charakterystyki usług realizowanych na żywo
Pierwszy na bank strzał w stopę, bo mimo posiadania IQ50 to i tak mają koło siebie ciut mądrzejszego, który im powie, że trzeba płacić podatek


@lukan2460: Smalec miał niby księgowego a i tak skasowali go na dziesiątki tysięcy złotych za unikanie podatku. Analogicznie wygląda sytuacja mahonka i lordozy, ale to temat na dłuższy wywód.

. Druga sprawa jeżeli możliwa to nie tak prosta w zablokowaniu. Tipdonation znany jako także tad.expert ma
@lukan2460: No Magical ma problemy ze skarbówką. Poza tym, jeżeli chodzi o kontrolę skarbową, to może być akurat nie strzał w stopę, a strzał w dziesiątkę.

Wiesz co się dzieje, jeżeli ktoś wysyłał sobie fake donejty w razie kontroli skarbowej? Od Każdego fejka musisz zapłacić dochodowy, bo nie powiesz skarbówce " prosze pani, to mi Mati wysuał, ja mu potem oddauem!". W tym momencie założe się, że debile deklarują tylko faktyczny
@SzitpostForReal: Szczerze to wątpię, że te dwa kroki coś zmienią u grubego. Skarbówkę ma na głowie już od jakiegoś czasu, a sponsorzy to nie jest jego źródło dochodu. Z tymi sponsorami to chodzi raczej o firmy, które współpracują z nimi, ci co płacili im hajs za reklamowanie na fejkmma itp.

Tip And Donation to nie sponsor, który pracuje z grubym tylko usługa, z której on korzysta, z resztą korzysta z niej