Wpis z mikrobloga

Mirki, mój dell inspiron 5748 nie chce się włączyć. Dioda power świeci gdy jest podłączony zasilacz. Ostatnio też miałem z nim taką akcję a wyglądało to tak ze oglądam filmy na baterii przed zaśnięciem i komp pozostaje do rozładowania. Ostatnim razem zostawiłem go tak, poszedłem do pracy, wróciłem i nie chciał się włączyć tak więc wyjmowalem baterie, trzymałem power button i nie zaskakiwał. Zostawiłem go na noc na zasilaczu rano wcisnalem power button i włączył się dosłownie na 10 sekund po czym padł. Gdy wróciłem z pracy znowu spróbowałem i tym razem włączył się normalnie i śmigał kilka dni bez żadnego problemu. Kolejny raz zostawiłem go rozładowanego tym razem na tydzień, dziś nadeszła próba włączenia, ktora zakończyła się niepowodzeniem i kombinuje juz z 3h. Podłączony do zasilania nie włącza się, wyjmowalem baterie i nic. Co jest z nim nie tak?
#pytanie #pytaniedoeksperta #laptopy #dell #awaria
  • 1
@wychilloutowany: Google po angielsku problem zawsze szukaj dodatkowo. A tak z doświadczenia, może być coś związanego z jakimś sterownikiem zarządzania energią, tak było w przypadku starszych komputerów z Windows 7. Sprawdź sterowniki na stronie DELL. A może coś w BIOS.