Wpis z mikrobloga

@lenvrt: Pewnie, z drugiej strony Blender ma niesamowite możliwości, w sensie dodatki, za które w C4d trzeba płacić. Można sobie w nim nawet film animowany zrobić, nie mówiąc o edytorze wideo niemal jak After Effects i możliwości programowania (python) czy game engine, a tak, zapomniałam o live preview, eevvee, rodem z Unity3d ;)
@xandra: aż tak póki co nie wybiegam do przodu. Jak kulka potoczy mi się, to będzie sukces ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeszcze zapytam, czy znasz może jakąś stronę z darmowymi/płatnymi assetami?
@xandra: ślicznie dziękuję. Ogólnie zainteresowałem się tym przez to, że córka raz włączyła jakiś ogłupiacz na youtube i w sumie chciałbym chociaż coś takiego na początku się nauczyć, o ile to nie za bardzo skomplikowane
@lenvrt: jeżeli chcesz wiązać z tym przyszłość, to pewnie C4D, jeżeli hobbystycznie, albo półprofesjonalnie, to Blender jest bardzo fajny, bardzo rozbudowany i szybko się rozwija, ale ma #!$%@? interfejs (ja go lubię), a Unity to sam silnik, więc to wtedy, gdy celujesz w gry.
@Fafnucek: raczej hobbystycznie ale kto wie, gdybym się w to wciągnął, to może by się w przyszłości przydała taka umiejętność. Najpierw celuje w taką prostą animacje jak na powyższym filmie, jeśli mi się uda to zobaczymy gdzie będę celował dalej