Wpis z mikrobloga

@przeeemoooo: W mózgu u transa:

Pierwszy:
Grzybie. Nie będę się za tobą wlukł. Wyprzedzam.

Potem.

Spuściłbyś te 2 oczka... ale korek za mną. Ja pie%$le.

Drugi:
Na #!$%@? wyprzedzasz? Nie odpuszczę ci. #!$%@?. Nie zwolnię o 2 oczka. #!$%@?. Nie będę przez Ciebie 15 sekund później browara na parkingu otwierał. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jadę ja.
@przeeemoooo: Lepsze jak dochodzisz pacjenta jakby stał, wyprzedzasz, jesteś w połowie, a on nagle sił dostaje jakichś magnetycznych chyba i zaczyna jechać oczko wyżej od ciebie. I teraz co, hamować na lewym pasie?

Popularne zwłaszcza u osobówek. O duży mnie wyprzedza, to przyspiesze nie bede mu przeszkadzać ( ͠° °)
@przeeemoooo: Mało jeżdze po PL, na zachodzie jest duzo ludzi w podeszlym wieku za kierownica i sporo nie ogarniaja. I jezdza z predkosciami w zakresie 85-95kmh... losowo dobierajac predkosc... po autostradzie... porsche 911... I tam to wygada tak, ze albo przyspieszą jak zobacza Cie przez boczną szybę, albo dadzą sie wyprzedzić, potem Ciebie wyprzedzą, a za 10 min znowu ich doganiasz (°°
@przeeemoooo: W Italii też rózne cuda sie widzi. Zestawy wyprzedzają autobusy czwartym pasem, osobówki awaryjnym. Raz jeden makaron mnie brał przez 16,8km. To znaczy jak widze że mnie ktoś długo będzie wyprzedzał to sobie zapamiętuje rekordy :P A mój dziad kagańce na 91 poustawiał, także łatwym przeciwnikiem nie jestem. Jak u Niemca mnie ktoś wyprzedzi to można uznać za wydarzenie tygodnia. Tam sie nie odpuszcza, to taka tradycja narodowa :P Sa
Tam sie nie odpuszcza, to taka tradycja narodowa


@wezsepigulke: odpuszczanie to kwestia kultury jazdy. Wiadomo, że jak ktoś dużo szybciej to nie ma potrzeby... ale jak tak męczy... szybszy nieznacznie... wg przepisów nie powinien wyprzedzać... ale odpuścić mu.
Potem drogowcy zakazy wyprzedzania jebią...
@przeeemoooo:
Skoro jeździcie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tolstoj-kot: W każdym cywilizowanym kraju odpuszczam dwa oczka, ale tam nie. Z resztą jak pisałem wyżej. W każdym cywilizowanym kraju 99,8% to ja wyprzedzam, może raz na tydzień się zdarzy ktoś odrobine szybszy.

Jak wlecisz w stado wron, kracz jak one!
Jak wlecisz w stado wron, kracz jak one!


@wezsepigulke: a to nie jest czasem tak, ze teraz to Polacy jeżdżą na niemieckich blachach a Ukraińcy na Polskich?
Chyba tak jest.
Mi wydaje się to, że w tych czasach to rejestracja nie mówi wiele. Ma blachy z łodzi... po katowicach jeździ...bo w lodzi kawalerka po babci... a na niemieckich polonusy zajrzeli do rodziny...albo turysta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tolstoj-kot: u Niemca jezdza wszystkie nacje Europy, jak i bliskiego wschodu. Generalnie jak sie mieszka dalej jak blizej Niemiec to u Niemca juz za bardzo nie oplaca sie jezdzic. A u Wlochów mało Polaków jeździ, predzej Bułgaria, Rumunia itp. Języki podobne, mentalność również, brudne czarnuchy co smiecą gdzie popadnie.
@Tolstoj-kot: Co komu potrzebne i kto ile ma sił na to.

Opcja Niemcy.
Zarobki 2200-2500EUR/m-c
Start roboty poniedzialek 7:00
Koniec roboty piątek 14-16:00
Weekend wolny - super. Opcja wynająć pokój w mieszkaniu z jakimiś zwierzetami tynkarzami (no offence) lub wracać do domu w PL. Jak wrócisz to #!$%@? kogo obchodzi. Im dalej, tymbardziej meczące i droższe.

Opcja Polska. Tak jak ja zarabiam.
Dwa tygodnie w trasie, tydzień wolnego. 7 dni ciągiem