Wpis z mikrobloga

Trafiłem wczoraj przypadkiem na serial, który wywarł na mnie silne wrażenie, taki silne, że jeszcze nawet nie wiem jakie.
Super Drags opowiada o drużynie "ciot o niezwykłych umiejętnościach", tj. o trójce gejów pracujących w domu handlowym przeistaczających się po godzinach w superbohaterskie drag queen.

To Kobieta? Mężczyzna? Nie to Super Drags!

To serial oryginalny #netflix i nie wiem czy ma sprzyjać tolerancji i wspomagać środowiska #lgbt czy wręcz przeciwnie przedstawiać je karykaturalnie. Może ani jedno ani drugie tylko autor bawi się konwencją przerysowanych wizji środowiska wciskając w każdy kadr fallusa, a w każdy dialog "ciotę".
Niezależnie od tego czym to jest to poza "kontrowersją" nic w nim nie dostrzegam godnego uwagi, a w co o tym sądzicie?

IMDB: 6,2
FilmWeb: 4,0

angielski zwiastun
polski zwiastun

#kreskowki #animacja #neuropa #transbeauty
@Zaff
Pobierz antros - Trafiłem wczoraj przypadkiem na serial, który wywarł na mnie silne wrażenie,...
źródło: comment_1XoAffFQl0yEbTA79eZCy0AWdcIRERIn.jpg
  • 3
@antros: Właśnie skończyłam pierwszy odcinek. To było tak słabe... Nie rozumiem skąd ocena powyżej 6 na IMDB. Postacie jakieś takie miałkie, fabuła nie porywa, a humor opiera się niemalże wyłącznie na "hehe, #!$%@?". Jedyny dobry moment w odcinku był wtedy, gdy jedna postać zapytała drugą, czy myślą o tym samym, na co odpowiedziała "o My Little Pony?". Na więcej odcinków się nie skuszę.
Znasz RPDG?


@artpop: nie,a google mi podpowiada: Rapid Product Development Group :)
@Zaff: no niestety, drugi odcinek jest minimalnie lepszy, pokazuje że prawdziwe piękno wynika z akceptacji samego siebie bla bla, generalnie pokazują jakieś rozterki bohatera a nie tylko "#!$%@?, cioto"