Wpis z mikrobloga

Tak sobie oglądam stare odcinki top gear i trafiłem an Patagonia special. Już go w sumie raz widziałem, ale za każdym razem mam te same odczucia.
Jak ku*wa głupim. Jak #!$%@? niedo**banym, bezmózgim, pustackim odpadem ludzkim trzeba ku*wa być, żeby jak je**na małpa obrzucać ekipę filmową kamieniami bo rejestracja jednego z samochodów KUPIONYCH W ICH KRAJU jako tako wskazuje na dawną wojnę. Po prostu ku*wa wskazuje, nie wyśmiewa po prostu data.
Jak merc jadący na rejestracji WA 939DE. Tyle.
Po prostu nie umiem tego pojąć, nie umiem objąć tego umysłem. Ok, mogę mieć problem wyobrazić sobie nieistnienie czasu, albo absolutną pustkę poza wszechświatem (czyli bez przestrzeni). Nie jestem tego w stanie całkiem pojąć, ale trochę. Ale tego po prostu nie umiem wcale.
#!$%@? ku*wa bydło. To właśnie robi z ludzkim mózgiem nacjonalizm. Robi z niego rozcieńczoną sraczkę

jest 1:00 więc nie muszę tagować
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Naxster:

In 2016 Clarkson tweeted "Happy Christmas to everyone. Except the Tierra Del Fuego people of Argentina. You lot can sod off."[19]. This came after an incident where Clarkson missed an airline flight in Stuttgart, Germany, which he claimed was caused by an airline worker purposefully impeding him, stating “I’m from Argentina, so fuck you.” A spokeman for the Reutlingen police department released a statement that Clarkson and others missed the