Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy ktos z was kojarzy, program alchemy, bardzo fajny do szybkiego tworzenia symetrycznych projektow z dosc dzwinymi narzedziami ksztaltu. Nie rozwijany od 8 lat ale nadal mozna go sciagnac za free i jest w miare stabilny. Niestety za cholere nie moge sie doszukac opcji cofania, tworcy chyba zapomnieli o niej a korzystam z niego juz pare lat. Jak rysuje i cos wyraznie pojdzie nie tak to albo od nowa albo nadrysowuje czyms innym.
#grafikakomputerowa #grafika
źródło: comment_eshU4UrUeBs4f3hJcIoTnW8bW2v56mBc.jpg
  • 5
@teflon_z_patelni_mi_smakuje: w sumie niektore narzedzia sa kompletnie nieprzewidywalne jakby zyly wlasnym zyciem, ale przy odrobinie cierpliwosci mozna tworzyc bardzo szybkie ciekawe rzeczy, do takiego rysunku np. wole alchemy niz szopa. Alezeby opcji na podobienstwo ctrl+z nie bylo, to jest mega irytujace, nie wiem czy tylko mi to nie rpzeszkadza, przekopalem caly internet i nie ma na to odpowiedzi. W zbrushu dalo sie sie zrobic 10 tys operacji do tylu atu wogole
@teflon_z_patelni_mi_smakuje: przekopałeś cały internet a odpowiedź jest na pierwszej stronie manuala. "First time users may notice that Alchemy is missing a lot of the features we expect paint programs to have: no undo, no selecting, and no editing! But don't worry, this is all part of the plan to output a great number of good, bad, strange, and beautiful shapes, rather than a single 'perfected' one." http://write.flossmanuals.net/alchemy/alchemy/