Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sohost: nawet jeśli nazwa.pl sprzedawała by teraz dobrej jakości usługi to patrząc na ich przeszłość, swoje doświadczenia i to jak bardzo są łapczywi na szmal nie wziąłbym ich usług nawet za darmo, bo byłbym pewien, że w drugim roku będę musiał oddać nerke żeby spłacić fakture ( ͡ ͜ʖ ͡) idioci ostatnio chcieli ode mnie 123 zł za przedłużenie domeny pl
@carlo497: Ja tam wziąłem od nich jakiś czas temu VPSa, chyba jak była promka związana z zamieszaniem z WHT. Używałem go głównie do testów więc parametry nie miały większego znaczenia.
Zapłaciłem wtedy za rok 11,88 + vat = 14,61zł (na fakturze była podana "normalna cena" 119,88, od tego naliczyli rabat 108,00).
Teraz za przedłużenie na rok chcieli 368,85 z vatem xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@belwarg: ich tam ostro musiało pod czerepem przygrzac słońce parę lat temu. Bazują pewnie na nowych, nie świadomych klientach lub tych, których jeszcze nie miał kto przenieść na inny hosting.
@matixrr: Standardowo jak to duża firma zaczynają działać, gdy kurz po ostatnich akcjach trochę opadł. Teraz chwalą się na przykład, że

nazwa.pl dołączyła do międzynarodowej społeczności Let’s Encrypt, stając się pierwszym polskim mecenasem jednego z największych międzynarodowych projektów


i zaczynają zatrudniać jakieś niedojdy od marketingu szeptanego. I pewnie z czasem im się powiedzie bo zaczynają chyba iść tym kierunku, że "nie może być supertanio i jednocześnie dobrze". Za usługę powinno się
@belwarg: To i tak względnie mało, normalnie dużo więcej krzyczą za współdzielony, w którym masz co prawda sporo powierzchni, ale też od pewnego czasu są ustalone minimalne wielkości baz, skrzynek itp. ;]
Poza tym po następnym roku dostałbyś pewnie następną podwyżką o ok 50-100% ;]