Wpis z mikrobloga

@yosemitesam: I dobrze TVP zrobiła.
Warto poczytać komentarze (nawet przy pomocy translatora) pod tym artykułem. Są typowe komentarze jaka to Polska jest zła i niewdzięczna, jak Rosja powinna nas zająć itd. Ale o dziwo są też komentarze, o tym że nasza gospodarka i poziom życia przebija Rosje i te komentarze oczywiście są minusowane i bagatelizowane ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Warto poczytać komentarze (nawet przy pomocy translatora) pod tym artykułem. Są typowe komentarze jaka to Polska jest zła i niewdzięczna, jak Rosja powinna nas zająć itd.


@Adax_DD: Ale to chyba oczywistę, że będa negatywne gdy wymowa artykułu jest taka jak tutaj, że Rosjanie odbierają program z TVP jako obrazą. To całkiem naturalne i nie ma się co obruszać. U nas jest to samo wobec dowolnego kraju gdy nas obrażą. Porblem jest
Te info rozchodzi się po rosyjskim internecie z predkoscią swiatla. Nawet na jakims forum o tym dyskutują, że wymagana jest natychmiastowa interwencja. Jeden chcialby puscic z dymem polska ambasadę.


@dom_perignon: No internet reaguje emocjonalnie tak jak u nas i wielu innych krajach. U nas też jest obrażanie i propozycja represji w ramach odwetu gdy czujemy się urażeni z strony instytucji czy mediów jakiegoś państwa.
Moim zdaniem niepotrzebna zagrywka TVP tylko dają
@szurszur: Jasne, że to oczywiste. Mnie te ich pogardliwe, obraźliwe i agresywne komentarze w stosunku do Polski w ogóle nie ruszają - wręcz przeciwnie, śmieszą. Śmieszą jak się porówna poziom życia przeciętnego mieszkańca Rosji, a Polski. Jak się porówna wsie czy mniejsze miasta. U nas na szczęście jest coraz lepiej pod praktycznie każdym względem, a tam wciąż syf, kiła i mogiła. A w internecie się odgrażają, czy wyśmiewają nasze niepowodzenia (szczególnie