Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja #!$%@?, beka w #!$%@? z mojego znajomego. Akcja taka. Gość lv27. Znalazł sobie #p0lka.

- on z wyglądu przeciętny, aczkolwiek motzno łysieje
- ona z wyglądu mocno przeciętnie nawet jak na karynę, ściana motzno, według mnie jakieś 4/10
- poznali sie w zeszłym roku
- ona studiowała "informatykę" xD na WSKiZ, po studiach pracowała w stonce, obecnie w urzędzie, więc widać jak to z tym studiowaniem było
- jest cztery lata starsza od niego
- gówniak z jej strony, lv10 czy coś koło tego
- mieszkają razem od ponad roku
- on ich utrzymuje w zasadzie, ona, wielka pani informatyk, po studiach, na stanowisku z nazwy specjalistycznym, ledwo wyciąga 2.5 na rękę
- "konto wspólne", mimo że nawet go nie zaobrączkowała
- oboje twierdzą, że są w związku, ale podobno seksów jeszcze nie było(przypomnijmy, to już grubo ponad rok od czasu jak się znają)
- ją regularnie widzimy na #badoo, w opisie ma status "wolna"

No sytuacja ewidentnie #betabankomat w #!$%@? jakkolwiek na to nie spojrzeć. Ale mimo że go z ekipą uświadamiamy że on jest #przegryw a ona go w #!$%@? robi, a latem nawet mu pokazaliśmy jej profil na badoo, ten uparcie trzyma sie swojego i nam jedzie że to my jesteśmy #!$%@? skoro byśmy sie nie zgodzili na utrzymywanie dużo starszej, przejrzałej femki i jej gówniaka z zamierzchłych czasów przed ścianą, i jak w ogóle śmiemy tak o niej myśleć xD

Jego podejście to jest to właśnie, co doszczętnie #!$%@?ło rynek seksualny. Skoro brzydka kobieta ma możliwość dobrze żyć na czyiś koszt, od siebie nie dając nawet podziału kosztów utrzymania, nie mówiąc już o braku nawet okazjonalnego seksu, to jak #!$%@? ma być dobrze z punktu widzenia przeciętnego faceta, który nie jest zdesperowanym białorycerskim spermiarzem?

I żeby nie było, nie winię tu p0lek. Kto nie skorzystałby z okazji żeby mieć sponsora, jeśli nie trzeba dawać niczego w zamian? Ale no #!$%@?, do czego spermiarstwo, białorycerstwo, i bluepillowe sojowe niceguye doprowadzili to sie w pale #!$%@? nie mieści. Niedługo #mgtow będzie jedynym logicznym rozwiązaniem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 34
@PanDarcy:

ale dostrzegam


no to wciąż słabo patrzysz, bo wtedy tekst "jestem tu dla jaj/z nudów/kiedyś założyłam i zapomniałam/koleżanki dla beki mi założyły (xDD)" to normalka. no i co, zarzucisz jej zdradę bez dowodów? przecież "hehehhe jak ma zdradzić to by już zdradziła, trochę zaufania, przecież jak tak mówi, to najwidoczniej taka jest prawda".
@brasselOverload: Z włosami racja, trochę słabo, szczególnie jak niepełna broda rośnie, bo nie ma czym zbalansować.

@southlander: Gorzej, jak nas Ci fajni starsi faceci przestają chcieć, bo młodsza koleżanka z pracy jest jędrniejsza... Choć w sumie, wtedy po prostu przestają być fajni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@PanDarcy: Dlaczego uważasz to za "zepsucie"? Bo nie widzę, że jakby nagle wszyscy mężczyźni zaczęli mieć rigcz, to byłoby
@LoveLight: Szczerze? Facetowi po 30 spada libido i choć seks jest ważny, to jednak spokój jest nawet ważniejszy. Gdybym był w takiej sytuacji, to mógłbym mieć taki myszkobetabankomat, z którym dobrze dogadywałbym się i ja i dzieciak. Po prostu ważniejsze by było dla mnie to, że dziecko ma jako taką rodzinę, ja mam spokój w domu i oddaną partnerkę. Co do młodszych lasek, to myślę, że nie, ale ja patrzę na
@bezbekpol: Pytałam, bo bardzo często się tutaj taki motyw przewija, że mężczyźni (z resztą kobiety też) dają się poniżać, żeby być z kimkolwiek. Nie rozumiem. Nie rozumiem też bólu dupska, że kobieta po 30 z dzieckiem może mieć bolca utrzymującego i okazjonalne bolce do rozrywki. Bo w sumie co z tego? Gdyby nawet nie było na świecie gatunku bolca utrzymującego, to ta kobieta i tak byłaby złą partią (bo leci na