Wpis z mikrobloga

#bloodborne #darksouls Jak wyjść z Yahar'gul? Nie mogę w zasadzie nic tam zabić, a padam na 2 uderzenia worem. Dotarłem tutaj z zabrany przez jakiegoś typa od razu po kuzni, a przed nią robiłem old yharnam, czyli tak jak (chyba) Miyzaki przykazał. Halp. 15 hp i endurance, 20 siły i kirk hammer +3.
  • 14
@BardOlaf: dokładnie, ta niepokojąca muzyka...
@Miczubezi: nauka uników przed atakami wrogów to najważniejsza umiejętność w tej grze, także warto się nauczyć tego tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) zwłaszcza, ze w tej lokacji jest niewiasta w opałach do uratowania i bardzo potężna broń do zdobycia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aerin - @BardOlaf: dokładnie, ta niepokojąca muzyka...
@Miczubezi: nauka uników prze...
@Aerin ehh gram w BB od razu po dark souls ii, które w porównaniu do bloodborne (i w sumie wszystkich innych gier z serii) jest strasznie ślamazarne+inaczej unikasz ciosów, bo rollami. Więc fakt muszę się nauczyć uników (ale taką blood-starved beast zrobiłem bez dostania żadnego ciosu, więc wprawiam się)
@jaqubte: ja gram rozwijając tajemnośc i tonitrus wymiata, faktycznie nie ma dobrego zestawu ruchów, ale magowie nigdy nie są dobrymi wojownikami ( ͡° ͜ʖ ͡°) natomiast wrogowie i bossowie wrażliwi na porażenie giną bardzo szybko
@jaqubte: to chyba zainwestuję skoro tak bo miecz wygląda zdecydowanie lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) na razie moja główną bronią jest rozpruwacz +10 przerobiony na obrażenia ogniste a tonitrus + 9 z klejnotem pioruna mam jako drugą broń na wrogów podatnych na elektryczność i dopiero zaczynam DLC a podstawkę specjalnie przerwałem przed pokonaniem mamki Mergo ( ͡° ͜ʖ ͡°)