Wpis z mikrobloga

@jaxonxst: nie bierz żadnej Hori ani niczego w tej cenie.
Miałem Hori, rozwalila się po miesiącu i dobrze, bo oddali hajs.

Najtańsza i jednocześnie dobra to Thrustmaster T150. Piękna sprawa, po jednym okrążeniu nie będziesz już myślał o kwocie. Polecam, jeden z lepszych sprzętowych zakupów w moim życiu
@jaxonxst: ja dałem 700, może i da się złapać promocję stowe taniej, ale nie wiem za ile chodzą

Jedynu minus, pedały, czasem sprężyna pod gazem się psuje, ale Thrustmaster sam wysyła nowe sprężyny, gdy napiszesz i pokażesz problem
@revlayup: Wiesz mi chodzi o zdecydowanie tańsze, dla niedzielnego gracza , mnie nie chodzi o to żeby było przyjemnie itd. czy coś , tylko o to żeby była Kierownica, sama, tak po prostu
Najtańszą w Auchanie niedaleko siebie widziałem za 35 zł . i nie chodzi mi o to że tą konkretną kupie, tylko o proporcje cenowe
@jaxonxst: no niestety to jest dość drogi sprzęt, ja nic taniego o dobrej jakości nie widziałem, a mój wewnętrzny Janusz to krzyczał, widząc te kwoty. Ale sam jestem ciekawy czy da się znaleźć coś fajnego, jednak doświadczenia z Hori, które były straszne, mówią mi, że jest średnio.
Nie wiem czy do PC nie jest łatwiej o sprzęt tego typu.
@revlayup: Ja tam nie mam janusza w sobie ale nie chce wydawać zbędnej kasy, dla mnie 700 na kierownice to kuriozum , Bo ja chce dla niedzielnego gracza, ja nie chce nic dobrego. To jak między wyborem hamburgera z wysokoprestiżowej restauracji a z McDonalda. Ja chce mieć to tylko w podanej formie, ja chce działającą kierownice, Nie dobrą a działającą, bym miał za co chwycić i skręcać , nie szukam sprzętu
@wstyd: Nie mam czasu oglądać Bena, bo wychodzę za trzy minuty dosłownie, ale wydaje mi się, że 100% FF to jest włączony, a nie wyłączony :D
Czy czegoś nie rozumiem?

Ja jeżdżę z większym, niż w 2017. Nie wiem czemu grałem z takim małym, teraz naprawdę wrażenia są dziesięć razy lepsze.