Wpis z mikrobloga

Serio skąd ten hejt na 1983 to nie wiem. Fajnie zrobiony, ciekawy, nieźle zagrany - nawet Musiał jakoś nie przeszkadzał, chociaż wiele drugoplanowych ról drewnianych mocno jak chociażby pan programista czy pani hotelowa ale do przełknięcia. Mam tylko nadzieję, że zrobią drugi sezon,

SPOILER POTENCJLANY


KONIEC SPOILERA POTENCJALNEGO
#1983
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@100mph: dupy nie urywa ten serial, nie jest wybitny, ale też nie ma z nim tragedii, fajnie zrealizowany, zdjęcia rewelacyjne jak na polskie realia, może lekko leży miejscami scenariusz i dialogi, ale nie na tyle by krytykować z góry do dołu.
@Konorro: mi najbardziej nie pasował ten świat który czasami nie miał sensu, np technologia która albo była zbyt zaawansowana (traszki, komputery) albo zbyt uwsteczniona (motoryzacja). No i po co ten wątek z wojskiem jak nic póki co z niego nie wynikło ?
@suluf: mi tam to nie przeszkadzało, a wątek z wojskiem tak naprawdę przygotowany pod drugi sezon, pytanie tylko czy netflix wznowi serial, bo jak nie to tak naprawdę cały serial kończy się z dupy :P
@suluf: w ogóle miałem wrażenie, że to ma być wstęp po prostu do historii i rozstawienie pionków na planszy. Pytanie tylko, czy będą mieli szansę zrobić resztę, a to już zależy od oglądalności