Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Witam wszystkich graczy pokemon grających legalnie, latających na fejku i bóldupiących o każdą rzecz jak @chleb123 ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Mam na sprzedaż różne pokemony:

Od przydatnych na raidach jak Machampy, Tyrki z SD i BC, MM Metagross(wszystkie powyżej 35lvl)
Każdy pokemon legendarny
Mewtwo z Shadow Ball (+35lvl) kilka sztuk
+35lvl Groudony, Kyogre i Rayquazy
Praktycznie cały alfabet unownów
Wszystkie pokemony regionalne z każdej generacji
Duża ilość shiny nie z community day
Każdy pokemon którego nie masz(oprócz tych evo z Sinnoh Stonem)

Ryzyko bana zero, sporo mireczków zadowolonych, moje konto nigdy nie miało nawet ostrzeżenia a zwiedzam świat ponad rok ( ͡ ͜ʖ ͡)
Każda teoria że pokemon po wymianie z fejkiem zostaje przekreslony a konto zbanowane to bullshit w którego wierzą tylko brainlety.
Jeśli umiesz latać na fejku z zachowaniem przerw czasowych to nic nie grozi jak mi ( ͡ ͜ʖ ͡)

Do wymiany potrzebuję kodu do przyjaciół i coordy gdzie podleciec na fejku.

Jeśli chcesz jakieś shiny którego nie masz zarejestrowanego możemy wbić Ultra Friend by było taniej z dustem

10zł sztuka.
Zainteresowani zapraszam na PW

Pozdrawiam cieplutko trenerów i trenerki =3
#pokemongo
  • 24
Dlatego ja jestem w stanie kupić sobie jakiegoś dobrego metagorssa z mm (ツ)


@Igciu: dopiero co przepadł ci cały weekend na darmowe metagrossy z mm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Freezerx: są ludzie co nie mają czasu i wolą zapłacić. Ja tam bym jednak nie dał dychy za jednego pokemona który i tak może wyjść z marnym iv.
@Igciu: @GokuMK: Ja rozumiem, ale to jest coś w stylu:
-Ja to nie ukradnę nic ze sklepu, przecież tak nie wolno, to nie jest moralne. Po czym kupuje sprzęt za 10 zł od gościa, który jawnie się chwali, że zawinął wszystko ze sklepu obok. To już jest spoko, bo nie ja ukradłem przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak masz podejście "mam kasę to sobie kupuję", to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dzidek_nowak: z rootem po prostu łatwiej, wystarczy fejka jako appke systemowa ustawić. Bez roota albo im niższy android tym lepiej, 6.0 najlepszy albo downgrade Google play services do ostatniej wersji umożliwiającej latanie bez problemów