Wpis z mikrobloga

Wybaczcie opóźnienie, TARDIS mnie nie słuchała i wysadziła dopiero dzisiaj ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ostatni Doktor w tym roku! Jednych oczarował, inni nie polubili go za zbyt grubiański styl bycia. Nie lubił się przytulać, ale przyjaciołom oddałby wszystko. @CapaldiTheDoctor specjalna karteczka dla Ciebie ()

#codziennydoctorwho #doctorwho

@algus @MechanicznyTurek @Avmatrac @adam__adam @i_am_a_doctor @pepek614 @chwalciePana @Rience93 @malokreatywnylogin @Wrobel_1111 @Blaskun @ask_ @MalypGrubyKotekzPuszystymOgonkiem @cardiv @abelel @Duckmara @AdelbertPeel @lunaria @Alamin24 @ostrzyjnoz @krzemusiowy @pitrah606 @OiPsycho @zlote-golabki-winiego @Emil1803 @VrubeL @tamian
Pobierz keira - Wybaczcie opóźnienie, TARDIS mnie nie słuchała i wysadziła dopiero dzisiaj ( ...
źródło: comment_USkEkrIHcjUzB5yZHKiVnyH6VPWVoUq1.jpg
  • 6
@k_e_i_r_a Strasznie zaimponował mi odcinkiem "Heaven Sent" jeden chyba z moich ulubionych odcinków 12 doktora, no i oczywiście moment kiedy gra na gitarze w "The Magician's Apprentice" mistrzostwo ()
@algus Gitara to był taki smaczek, jak gra w piłkę za czasów Smitha. W końcu Capaldi był w kapeli ^^
A w tym odcinku mógł zaprezentować cały wachlarz swoich umiejętności aktorskich. Plus ciekawy pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)