Wpis z mikrobloga

Pierwszy z dużych wydruków, po weekendzie testów i piątkowym odebraniu drukarki od skosów.
Spodziewałem się dużo gorszego wyniku. Ogólnie jestem mega zadowolony, uczucie towarzyszące powstaniu czegoś z niczego jest niesamowite ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dorzuciłem już Rpi z OctoPi z kamerą, przez co mam możliwość drukowania przez sieć bezpośrednio z Cura + podgląd na kamerę itp. Kupiłem też aplikację Printoid Premium, która ogólnie robi robotę i polecam każdemu z OctoPi chociaż pewnie już znacie.
#chinskiecuda #zakupyzchin #gearbest #druk3d #wykopjointclub
W komentarzach zdjęcia już po druku.

Jak macie jakieś rady odnośnie Ender 3 lub samego druku to piszcie. W planach jest dołożenie autopoziomowania.
źródło: comment_2jbb63hw20rrpmV2yAPXYNhCvTPigB6W.jpg
  • 16
@bsl: tak, dlatego zapuściłem na sen + czas w pracy i po powrocie do domu miałem gotowe. Cały czas stres z powodu problemów z internetem przy podglądzie live ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bsl: jeśli cię to interesuje, to na pewno będziesz miał dużą satysfakcję z samego składania i pierwszych własnych wydruków. Sam niepotrzebnie zwlekałem z kupnem, a to jeden z najlepszych geekowskich zakupów zaraz obok drona diy kilka lat temu.
@Rexikon: fpv 450 diy kit + naza v2 z arduino nano które przechwytywało dane na ekran na ziemi + własny gimbal na servo 9g z kamerką cctv + radio taranis z kilkoma modami.
W sumie to wszystko jest kwestią indywidualną. Kupujesz ramę z silnikami i esc, kontroler lotu z nadajnikiem, do tego radio i możesz latać. Reszta już przyjdzie sama, będziesz czytał forum, zarazisz się jakimś modem i robisz to u