Wpis z mikrobloga

#motoryzacja

Siemka. Jestem zmuszony przez jakiś czas jeździć tym tworem. Nie byłoby nic w tym dziwnego, że samochód ma tylko 93 tysiące przebiegu, ale nie o to chodzi... Ostatnio, jak były marznące deszcze, czyli w sobotę, yo wpadłem na opuszczone lotnisko w Oleśnicy (było lodowisko) dosłownie na 30 minut, żeby potestować ESP oraz ABS. Fajna zabawa, z ESP każdy zakręt był mój, każdy, bez ESP obracało mnie i musiałem się nieźle namęczyć, żeby wyjść z zakrętu. Testowałem też ABS i serio z włączonym można ominąć przeszkodę hamując jednocześnie. Ale nie do tego zmierzam. W niedziele od tych manewrów padła w tym złomie pompa wspomagania, nowa to koszt 1000pln plus wymiana plus pasek klinowy itd... Zamówiłem używkę i mam nadzieję, że będzie ok... Tymczasem czeka mnie parę dni jazdy bez wspomagania oraz wielki ogrokny uraz do Fordów.
Pobierz wojtaz131 - #motoryzacja

Siemka. Jestem zmuszony przez jakiś czas jeździć tym twor...
źródło: comment_UGPdDlNAFCHYkvKuREgIBSkQC5DValoO.jpg
  • 12
@Kolarzzwyboru: można i nie można, jest zakaz wjazdu na teren wojskowy. Czasami tam bywam i póki co ochrona poprosiła mnie, żebym opuścił ten teren.

@3mpty: i tsk i nie, 93 tysiące przebiegu i pada pompa? Samochód z 2009 roku jest. Mam swoją Octavię z 2009 też, właśnie skoczyło 300 tysięcy i wspomaganie dziala...
@wojtaz131: Chętnie bym pojeździł, ale teren wojskowy to trochę strach że konsekwencje mogą być słabe, ale jak jakiś ciec to wszytko pilnuje, a Ty masz ściągnięte blachy to dlaczego nie XD Mam trochę daleko ale jak za darmo można pojeździć ( ͡º ͜ʖ͡º) to napewno kiedyś wpadnę