Wpis z mikrobloga

Dzisiaj będzie mała refleksja (tego typu).

Tiger w swoim stylu wrzucił rano filmik, w którym zaczął opowiadać o mikołajkach i dopiero po kilku minutach uświadomił sobie (chyba za sprawą jakiegoś komentarza), że mikołajki są jutro. Oczywiście pojawiła się nieśmiertelna historia o dumplach. I wiecie, zrobiło mi się go zwyczajnie żal. Tiger musiał mieć naprawdę smutną młodość, skoro tak zapadła mu w pamięć zwykła paczka cukierków, którą dostał w dzieciństwie. Może to był jedyny prezent, jaki dostał?

Wiem, co napiszecie, że wam nie żal "Uszatka", bo jest chamski, wredny, ma przewrócone we łbie itp. I doskonale Was rozumiem. Sam jak słyszę po raz -nty, że robi widzom łaskę, że nagrywa pozdrowienia i robi strymy, to mam ochotę trzasnąć w monitor, ale z drugiej strony myślę sobie, że może właśnie życie częściowo sprawiło, że uciekł w ten swój mały świat, w którym jest lubianym jutjuberem, dobrym raperem i znajomym Tedego?

Widzowie Tigera, nawet jeśli w ogóle nie jest go wam żal, to nawet #!$%@?ąc od niego, pomyślcie w kontekście mikołajków: jakie to jest, #!$%@?, smutne, że w XXI wieku są ludzie, dla którego jednym z cieplejszych wspomnień z dzieciństwa jest paczka cukierków...

#bonzo #tiger
  • 11
@GuidoDevereux: Tajge ogłupiał do reszty po maratonach f16, związku z korbą i harasiach 24/7. poza tym groził nożu, pił wódkę z olejem, suszył buty na okapu i żarł cynamon. nikt mu nie kazał. jedyna rzecz, na jaką bonzo nie miał wpływu, to siekiera, którą dostał przez łeb - od tamtej pory uszatkowi już całkiem na gar siadło.
Nie wiem co ma z tymi dumplami, może to flashbacki ze wschodniej
@GuidoDevereux: Ze wszystkiego miał piątki, wygrywał konkursy, Interesował się informatyką, jeździł sportowym autem, bywał nad morzu, bardzo dobrze zna angielski, zawsze robił coś z kumorkiem i zawsze dla nas. Jak dla mnie (akat mogę się mylić naturlich, jak się mówi po angielsku) to on w dzieciństwie i młodości był popychadłem na podwórku, w szkole... wszędzie i teraz za wszelką cenę, stara się udowodnić nam wizom i finom, że jest inaczej, że
@Stowarzyszenie-Stop-Heterom: Myślę że jest tak jak mówisz. Można łatwo zauważyć, że nie wszystkie kłamstwa to czysta mitomania. Np. słynne porządki na kanale. Każdy normalny gość powiedziałby: "Znowu banda chamów zbanowała mi kanał, mam was w dumpie, usuniecie mi sto kanałów, założę sto pierwszy." Ale nie Tiger. Albo słynna sprawa ze szramą. Istnieją w przeróbkach fragmenty filmików, w których Tiger ledwo jest w stanie mówić po tym wypadku, i twierdzi, że nie