Wpis z mikrobloga

Macie czasami tak, że robicie (a raczej dłubiecie) miesiącami jakąś pracę i ciągnie się za wami jak jakaś przewlekła choroba?
To w końcu mi się udało zamknąć mój projekt z samolotem.
Chyba bardziej jestem zadowolony z faktu, że już skończyłem, niż z rezultatu xD

Też macie takie projekty? Może pochwalicie się swoimi nieukończonymi tworami?

#vfxnews #grafika3d #grafikakomputerowa #cinema4d #octane
Pobierz loczyn - Macie czasami tak, że robicie (a raczej dłubiecie) miesiącami jakąś pracę i ...
źródło: comment_DBAQ3hTapzdbSDv0K29yynuFDpok521W.jpg
  • 46
te drzewa w tle to sprite'y czy są wykonane w low-poly?


@bscoop: finalnie się #!$%@?łem i to co do płotu to 3D, a drzewa i całe tło to podmalówka ze zdjęć, tak zwany matte painting :D

Bo te drzewa sprity 3D wyszły ohydnie.
@einz gratuluję, zdrówka dużo dla pociechy. Z dwójką już jest trochę jazda organizacyjna ;)

@loczyn fajne takie, dodaj tam strajkujących, u mnie z kolei jest tak, że jak coś odwlekam - np. obróbka sesji foto przez dłuższy czas bo się nie pali. To jak mam do tematu wrócić to panie... Ile ja rzeczy mam do zrobienia, ile ofert do wysłania, archiwizowanie zrobionych projektów, a może kurde wolny wieczór? Hmm #pdk

Długo dziobales
Długo dziobales przy takim samolocie?


@sorasill: No już Gorion103 wyciągnął bruda, że ostatnia wrzuta samolotu to z 5 miechów temu, to dajmy z 6, tylko, że to było tak robione, że po godzinkę, dwie, może trzy... w tygodniu, a miejscami to w ogóle. Ostatnie dwa dni się spiąłem i skończyłem, bo leżał mi na sercu.

Ciężko mi oszacować ile rzeczywiście nad tym spędziłem, ale jak by się sprężyć to może z