Wielkie brawa AZS! Jesteśmy w 1/8 Finału Pucharu CEV. Jeszcze dwóch przeciwników i możemy być w FinalFour. Mecz co prawda przegrany 2:3 ale w trzecim secie AZS pożegnał PAOK i przywitał Kuzbass Kemerovo wychodząc na prowadzenie 2:1. Mecz nie był łatwy pomimo dwóch wygranych setów do 17 i 16. TieBreak oraz czwarty set już zmnienionym składem. MVP meczu został Aleksandar Okolić, który mecz w Olsztynie przesiedział na ławce (nie wiem czy kontuzja czy coś), natomiast najlepszym punktującym AZSu byli Kapelus 17 oraz Hadrava 16. Kibiców oficjalnie było 1000. Ogólnie często spokojna atmosfera,ale kiedy było nerwowo albo Grecy się budzili to kibice swoje robili i było ich słychać. Dmuchali nawet dymem z papierosów w stronę zawodników z Olsztyna :) Bardzo dobrze można podsumować dwumecz AZS-PAOK, ale teraz czas na Kuzbass i wyjazd prawie 5000km (a raczej wylot) nad Mongolską granicę. Jednak dobra wiadomość jest taka,że pierwszy mecz gramy w połowie grudnia w Rosji,a rewanż miesiąc później u nas (+ w razie czego złoty set). Yesssir!
#siatkowka #pucharcev #cev #plusliga
  • 9
@Nagor: na jakims pierwszym lepszym zdjeciu z rogu mozesz naliczyc prawie 300 osob, jakie 200? I jak kilku gwizdalo? Chyba meczu nie ogladales albo bez dźwięku. Jest do obejrzenia powtorka na Laola. Czesto byly momenty gdzie hala byla bardzo glosna. Spiewali melodyjnie, krzyczeli, gwizdali. Chyba nie byles nigdy na wiekszej hali jak Tauron, Ergo czy Atlas. Jak hala ma pojemności 15tysiecy albo 12k i jest 1000 albo 2000 osob to zawsze
Jest do obejrzenia powtorka na Laola. Czesto byly momenty gdzie hala byla bardzo glosna.

@m-one: oglądałem na laoli i te gwizdy było słychać fakt, ale inaczej brzmi 100 gwiżdżących osób a inaczej 10. Transmisja bez komentatora więc wszystko mogło ci się wydawać głośniejsze.

A zeby sie przypierdzielac,ze hala ma 10tys poj. i jakim prawem nie bylo 10k osob to nie kumam w ogole.

@m-one: nie przypierdzielam się do ludzi, że
@Nagor: nie wydaje mi się, bylem na 30-40 tu roznych halach w Polsce, a na mecze tylko siatkówki chodzę bez przerwy od 20lat prawie co tydzień i potrafię rozróżniać kibicow w hali z komentatorem, bez komentatora itd. I na hali nie ma jednego mikrofonu w jednym miejscu, tylko są rozłożone na hali, a czasami są podstawiane pod sektor kibiców (najczęściej to mozna słyszeć na meczach PL rep w nogę jak kibice
@m-one jak #!$%@? to w czym maja chodzic jak nie w swetrach :D? Bedzie orkiestra i wojsko, jak to w rosji.

Poza tym w grecji jest tez zwyczaj puszczania na meczach przyspiewek z glosnikow. Czy to na halach czy to na stadionach. Bylem kiedys na meczu panatinajkosu i mimo calkowitej rozroby na trybunach i tak puszczali przyspiewki z glosnikow.
Kuzbass to jak dla mnie chyba jeszcze nie ten Level dla AZSu i ciężko akurat widzę potyczkę z nimi, chyba że by wygrali chociaż dwa sety tam, to byłby sukces i można wtedy myśleć o awansie do następnej rundy i rewanżu w Olsztynie.
A Kuzbass kto gra? Jest paru graczy, których gra/ło w rep Rosji ale raczej to już ta nowa generacja Rosyjskiej siatkówki. Kobzar, Karpuchov, Poletaev, Shcherbakov pojawiał się w kadrze