Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy było, ale milusio:

Początek sierpnia. Różana w gminie Udanin. Jakiemuś durniowi przychodzi na myśl, by włamać się do szatni zespołu Wilków Różana grających w II grupie legnickiej A-klasy i kilka dni przed startem sezonu ukraść sprzęt o wartości czterech tysięcy złotych. Konkretnie – jak czytamy na sroda.express-miejski.pl: dwa komplety strojów meczowych, osiemnaście piłek, obuwie sportowe, karimaty, bidon czy getry. Historię opisują lokalne media, ale jej żywot nie jest szczególnie długi, nie chodzi bowiem o klub szczególnie medialny, a grupę pasjonatów jakich wiele w A-klasie.

Pasjonatów, którzy poza grą w polskim systemie ligowym mocno ściskają kciuki za inne Wilki – te z Wolverhampton. Pewnie nigdy by jednak nie pomyśleli, że klub z Premier League kiedykolwiek o nich usłyszy. A jednak usłyszał – od lipca jednym ze sponsorów występującego w angielskiej elicie klubu jest bowiem giełda kryptowalut CoinDeal, firma założona nie tak daleko od Różanej, bo we Wrocławiu. No i właśnie CoinDeal wspólnie z Wolverhampton Wanderers postanowił sprawić ekipie Wilków mikołajkowy prezent – zestaw strojów Wolves, w których polski A-klasowy zespół będzie mógł występować wiosną tego sezonu. Takich samych, w jakich po boiskach Premier League biegają Joao Moutinho czy Ruben Neves.

reszta tekstu tutaj
#premierleague #pilkanozna #polskapilka
Pobierz redheart - Nie wiem czy było, ale milusio:

Początek sierpnia. Różana w gminie Udan...
źródło: comment_bCPcgB9S1bWWOdNISqZqmF61Eh8VX5hm.jpg
  • 13
@drCox: o to gratulacje, ja ciagle się kopałem po czole w tej A-klasie, żeby potem spadać z okręgówki, ostatnio mieliśmy sezon życia, ale przez jedna przegrana na koniec Chojnów nas wyprzedził i się rozpadło, jeden napastnik poszedł do Męcinki, a a drugi najlepszy za granice wyjechał. Wiec sobie tak gram dalej, no ale gdzie nastrzelam 40 goli w sezonie jak nie w A klasie xD