Wpis z mikrobloga

@FeyNiX: czytałem o tym niedawno

Po pierwsze nie wiadomo czy podrywają bo samiec zawsze myśli ze kobieta jak rozmawia z nim to odrazu podryw

Po drugie samiec w związku jest sprawdzony przez inną wiec reszta woli takiego niż singla (trochę paradoks imo bo łatwiej wziąć singla niż rozpieprzać związek) trochę tak jak „nie damy pracy bo nie masz doświadczenia” „nie zdobędę doswiadczenia nie mając pracy” - jest tak dlatego ze pracodawca
@uwielbiamnalesniki: Jakby tak się zastanowić na logikę:

1. Masz nową dziewczynę - dbasz o siebie -> jesteś atrakcyjniejszy również dla innych różowych
2. Przebywając regularnie z kobietą i robiąc z nią seksy zwrasta Ci teścio -> testosteron jest wyczuwalny przez kobiety w lotnych feromonach facetów - takie do Ciebie lgną, jest to udowodnione naukowo, mówił nawet o tym Uwaga Naukowy Bełkot.
@serczi: czy ja wiem ze o siebie dbasz, niektórzy właśnie się zapuszczają bo mam co ruchac i się nie martwi, jeśli o teścia to tez nie wiem czy tak wzrasta od ruchania, chyba od nie ruchania wzrasta bardziej ?


@uwielbiamnalesniki: zależy od człowieka
@FeyNiX: wiesz, zgadzam się ale nie musisz tego brać jako negatyw- jak zaczniesz gadać z jakaś laską która za tobą lata (może być brzydsza ) to możesz się z tym obnosić i użyć tej broni przeciwko samicom :D zobaczą ze masz powodzenie > więcej atencji od samic,

Mało kto wie ze masz dziewczynę wiec nie wierze ze kobiety magicznie wyczuwają kto jest singlem a kto nie jest, poza tym nawet jeśli
wiesz, zgadzam się ale nie musisz tego brać jako negatyw- jak zaczniesz gadać z jakaś laską która za tobą lata (może być brzydsza ) to możesz się z tym obnosić i użyć tej broni przeciwko samicom :D zobaczą ze masz powodzenie > więcej atencji od samic,


@uwielbiamnalesniki: akurat na brak atencji od lasek to nie narzekam a powiedziałbym że niekiedy to aż odczuwam lekki przesyt.

Mało kto wie ze masz dziewczynę
@uwielbiamnalesniki: zauważyłem też pewną tendecję otóz jakis rok temu i kilka lat wstecz sam byłem troche stuleją w dodatku nie dbałem o siebie bo przy wzroście 176cm miałem 96 kg wagi, byle jakie ubrania, o fryzure nie dbałem tyle że dbałem o higienę. Wtedy laski jakość bardziej były otwarte by ze mna rozmawiać, jakoś bardziej przejawiały zainteresowanie i ogólnie bardziej odważne. Jako zę zaczynałem podupadać zdrowotnie i jeszcze kilka innych czynników
@FeyNiX: powiem ci ze faktycznie cos w tym jest, człowiek jednak boi się kogoś kto jest z wyższej ligi, czy to facet czy kobieta, ja tez zaczynam stulejowac jak kobita jest za ładna. Co do tego akapitu apropo superalfaruchaczy, chodziło mi o to ze jak wszem i wobec zarywasz laski i obejmujesz się z nimi gdzie się da, a później podchodzi blachara bo jej to zaimponowało, to moim zdaniem podświadomie godzi
powiem ci ze faktycznie cos w tym jest, człowiek jednak boi się kogoś kto jest z wyższej ligi, czy to facet czy kobieta, ja tez zaczynam stulejowac jak kobita jest za ładna.


@uwielbiamnalesniki: ja też kiedyś taki byłem ale zdałem sobie w koncu sprawę z tego że choćby nie wiadomo jak ładna by była to na prawdę nie ma się czego bać no bo trzeźwo myśląc, co taka baba może mi