Wpis z mikrobloga

Chciałem się tylko pochwalić że 7.01 mam się stawić w centrum szkolenia artylerii i uzbrojenia w toruniu w celu odbycia służby przygotowawczej. Zaopatruje się pozytywnie i myślę że będzie to fajne przeżycie. Specjalizacja strzelec.
Wołam @Francisco_dAnconia oraz @NukeOps bo chłopaki się najwięcej udzielali i pomogli mi podjąć decyzję.
#wojsko #wojskopolskie
  • 21
@NukeOps: tak, miałem wybór miejsca szkolenia w zależności co mnie interesuje, marynarka, lądowe i powietrzne. Wziąłem lądowe i przedstawiono mi liste ośrodków. Toruń najbliżej także tego.
A o rwkl w gdańsku nie mogę powiedzieć złego słowa, bo odbyło się to bardzo przyjemnie, normalne pytania i testy. Profesjonalne podejście pani psycholog i tyle.
Te centrum pod Warszawą to Zegrze. Jestem właśnie i polecam :D


@Azarog: to pewnie niedługo kończysz, a teraz to już za późno no chyba że info dla potomnych xD
Co polecasz zabrać ze sobą, wiem że gacie, skarpety, pasta, szczoteczka, pasta do butów, maszynka i żel do golenia. O czymś jeszcze warto pamiętać? Pierwszego dnia jest jakiś lekarz + wf?
@cagedindreams: Do 21 grudnia jestem. Koszulka termo może Ci się przydać, talk do butów, paczkę plastrów ma odciski (ja nie miałem, ale miałem gościa co miał całą nogę rozwalona). Dezodorant, coś do prania w sensie proszek czy też płyn, żel do mycia. Pierwszego dnia będziesz smigal po lekarzach i odbierał wszystko, mundury, dresy, buty itd