Wpis z mikrobloga

Mireczki,
Działam sobie w #szlachetnapaczka #krakow i jak wiadomo dziś i jutro jest finał. Z tego miejsca chciałbym pochwalić bardzo Fabrykę Pizzy, która ot tak nam zasponsorowała 25 pizz dzisiaj i jutro chyba też. Bez rozgłosu, bez chwalenia się i reklamowania ale zadbali o pełne żołądki wolontariuszy. Więc gdyby ktoś był na Kazimierzu w okolicach Placu Nowego - polecam wstąpić (ul Józefa 34). Pizza naprawdę bardzo dobra, polecam również bombery czyli coś a la calzone.

Skoro o dobroczyńcach na finał piszę - to również wspomogły nas Węgierskie Specjały ze Starego Kleparza, dając kilka ogromnych pater wszelkiej maści pysznych węgierskich wędlin. (nie mam dokładnej wiedzy o co chodzi, ale robią to z jakiegoś konkretnego gatunku świnki, która jest zdrowo odżywiana.. nie mam niestety zdjęcia ale wyroby kozackie)

Na koniec jeszcze dopiszę mireczka @sorasill, który kolejny raz wsparł nas graficznie, robiąc projekty kalendarza, wcześniej T-shirtów.

Może i to reklama, ale robię ją w słusznym bo celu, bo naprawdę jesteśmy wdzięczni.
Pobierz marcel_pijak - Mireczki,
Działam sobie w #szlachetnapaczka #krakow i jak wiadomo dzi...
źródło: comment_tArlTpfJJMtyKekB3aiyLJhlDALcejNK.jpg
  • 7