Wpis z mikrobloga

@Bethesda_sucks: było było, ale nie szkodzi. A co do cenzury wprowadzanej pod płaszczem politycznej poprawności, to children fix przecież dotyczył tego samego zjawiska 20 lat temu, teraz tylko się sytuacja się nasiliła. A co do RP i tego co pisał @Aerdyn to śmieszne jest jak w grze możesz wcielać się w bohatera który zabija wszystko i wszystkich co spotyka na swojej drodze - gra zdobywa tytuł gry roku (GoW) - jest
@Neurohaox: Backlash może być problemem. Jak jeden z darczyńców Pillars of Eternity zaserwował limeryk o transwestycie, jakaś SJW zaczęła się żalić i domagać wywalenia tekstu z gry, a Obsidian się ugiął. Fundator z Kickstartera musiał zmodyfikować swoją, jakby nie patrzeć, nagrodę. Taka cenzura wkurza. A developerzy sami zawarli ostrzeżenie na ekranach wczytywania, że nagrobki zawierają treści stworzone przez osoby, które wsparły produkcję gry i ich zawartość może wybijać z imersji.
@ejadaz689: A dlaczego możesz w grze zabijać setki ludzi, a nie możesz bez przeszkód wydać gry o średniowiecznych morawach, w której nie pojawią się czarnoskórzy? Mój wpis jednoznacznie wskazuje na problem cenzury wprowadzanej przez środowiska lewicowe, a ty obracasz kota ogonem i nazywasz graczy rasistami (zresztą dość typowo). Ciężko się rozmawia z osobami używającymi takich argumentów, ale postaram się odpowiedzieć na twoje pytanie - chodzi o wolność wyboru. Jeśli chodzi o
Czemu gracze aż tak bardzo chcą być rasistami w grach?


@ejadaz689: Nazywanie murzyna murzynem to nie rasizm. Słowo "nigger" do całkiem niedawna było w powszechnym użyciu i oznaczało właśnie murzyna (słynna książka "Ten little niggers"). Ten neologizm "African American" to śmiech na sali doskonale obnażający poziom zidiocenia lewaków.
to zdj to nie jest fake? ( ͡° ʖ̯ ͡°) bo na g-playu bylo co innego napisane w opcjach rozmowy.


@Lurriel: To fake zrobiony przeze mnie (nie było trudno to sfotoszopować, bo w oryginale było "ease off the trigger"). W sumie to przez mojego słabego skilla jak się przyjrzeć to widać, że literki się znacząco różnią. Nie bez powodu dodałem dwa ostatnie tagi ( ͡° ͜
@Bethesda_sucks: skill jest okay, ja sie dałem nabrać, aż musiałem zobaczyć g-play aby się przekonać, że to fake : )
@Neurohaox: tak samo dyskusje o tym czemu w Wiedzminie nie da sie zmienic koloru skóry głównemu bohaterowi, jakby to była najważniejsza część gry. Jakoś nikt tak nie panikował, gdy w którymś z GTA (już w 3d) grało się czarnym gangsterem i nikt nie miał z tego powodu problemów.
Słowo "nigger" do całkiem niedawna było w powszechnym użyciu i oznaczało właśnie murzyna (słynna książka "Ten little niggers").


@Bethesda_sucks: Czyli mamy #!$%@? kompletnie na kontekst i to, że od połowy XX wieku słowo "nigger" było używane pogardliwe w stronę czarnoskórej społeczności?

Czy w prawdziwym życiu nazwałbyś murzyna "czarnuchem" i wyjaśniał mu, że jest to normalne określenie?
A dlaczego możesz w grze zabijać setki ludzi, a nie możesz bez przeszkód wydać gry o średniowiecznych morawach, w której nie pojawią się czarnoskórzy?


@Neurohaox: Jak to nie możesz. Kto ci zabrania? Przecież Kingdom Come wyszło, a nie ma tam murzynów. W Wiedźminie też ich nie ma.

Mój wpis jednoznacznie wskazuje na problem cenzury wprowadzanej przez środowiska lewicowe


@Neurohaox: Jaka cenzura? To, że jakaś feministka napisze na twitterze, że jej
@ejadaz689:

Jak to nie możesz. Kto ci zabrania?

Nie możesz wydać takiej gry bez przeszkód, nie przekręcaj moich słów.

To, że jakaś feministka napisze na twitterze, że jej się nie podoba brak czarnoskórych

Nie chodzi o jedną feministke, ale zorganizowaną akcje wielu angielskojęzycznych redakcji, który wypłynęły z takim absurdalnym zarzutem wobec czeskiego studia, co jednoznacznie wpływa na potencjalny odbiór oraz sprzedaż.

Dwa pierwsze linki z brzegu, żeby nie być gołosłownym.
https://www.reddit.com/r/gaming/comments/7z4swq/kingdom_come_deliverance_accused_of_racism_in/