Wpis z mikrobloga

Od kiedy kupilem nowego kompa zauwazylem, ze co jakis czas dysk odpala sie jakby wychodzil z uśpienia. To sie dzieje jak ogladam streamy czy cos na jutubie i przez jakis czas nie wykonuje zadnych ruchów myszką. Gdy tylko porusze od razu sie odpala dysk. Nie wiem czy to ssd czy hdd, ale windows jest na ssd wiec obsatwiam, ze to ten. Co moge z tym zrobic, bo mam wrazenie jakby ten dysk przez to obrywal.
#komputery #dyski #elektronika
  • 12
@Odczuwam_Dysonans: pare lat z tym mialem spokoj, a nagle od miesiaca mnie to meczy znowu i dzisiaj wszedlem w ustawienia i niby bylo ustawione na zero. Poklikalem tam, zeby sie odswiezylo i ustawilem na to samo i zaakceptowalem i poki co cisza i freezow nie ma
dzisiaj wszedlem w ustawienia i niby bylo ustawione na zero. Poklikalem tam, zeby sie odswiezylo i ustawilem na to samo i zaakceptowalem i poki co cisza i freezow nie ma


@HuLLaJNoGa: Aktualizacje windowsa mogły namieszać. Błędy w rejestrze także z czasem mogą się pojawiać.

widzę że przy odpisywaniu kierujesz się zasadą "lepiej późno niż wcale" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Odczuwam_Dysonans: Z początku zacząłem się zastanawiać czy
Pobierz StaryWedrowiec - > dzisiaj wszedlem w ustawienia i niby bylo ustawione na zero. Pokli...
źródło: comment_16369277939SxUSAuOe4iFurdCJHUCd4.jpg