Wpis z mikrobloga

#!$%@? pamietam jak jechałem tramwajem nr 19 styrany po robocie wieczorem. Podjezdzam na przystanek dworzec główny zachod i powoli przesuwam wzrokiem po ludziach na przystanku. Dziwie się co tak ludzie patrzą w stronę westerplatte z #!$%@? minami. A tam #!$%@? ze 3 metry koło przystanku stoi dziad stary oparty o latarnie z majciorami i gaciami ściągniętymi do kostek i z dupy leje mu się taka soczysta, wodnista sraka. Kocham to miasto.
#krakow #oswiadczeniezdupy #coolstory #dziendobry
  • 16
kolego to było kilka lat temu - może jesteś nowym krakusem i nie pamiętasz jak 19 jeździło wzdłuż galerii


@MZ23: Przecież ten przystanek nazywał się Dworzec Główny a nie Dworzec Główny Zachód (ten jest przy GK). Taki wielki znawca Krakowa z ciebie DX
@6c6f67696e: no to krakowski motorniczy tym bardziej powinien wiedzieć skoro #!$%@? trasy zmieniają się jak #!$%@? co kilka miesięcy, a przystanki tylko troszkę rzadziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no to krakowski motorniczy tym bardziej powinien wiedzieć skoro #!$%@? trasy zmieniają się jak #!$%@? co kilka miesięcy, a przystanki tylko troszkę rzadziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


akurat 19 już dobrych kilka lat (chyba od 2015) jeździ tunelem a twój wpis niczym nie sugerował, że to jakieś dawne wspominki.

to jest obwodnica?

o kurła nawet nie zauważyłem tego :D


@MZ23: Tak się szczycisz wiedzą o Krakowie a
Pobierz
źródło: comment_EIrZ8sbpRjH4nmdzPa2Rm07CYkz8hEJP.jpg
@6c6f67696e: ale się dosrywasz dla dosrywania - wspomniałem tylko o trasie 19, a wywody mi dajesz niesamowite :D. O obwodnicy nie wiedziałem - znam ulice i to mi wystarcza do codziennego życia :).
ale się dosrywasz dla dosrywania - wspomniałem tylko o trasie 19, a wywody mi dajesz niesamowite :D


@MZ23: trochę tak, ale przede wszystkim dlatego, że sam postawiłeś się w roli kogoś kto się zna a tak nie jest więc dość zabawnie ci wytykać rzeczy, których nie wiesz