Wpis z mikrobloga

@Polinik Problem w tym że niektórzy sporo lat tu siedzą a nie potrafią się poznać na ludziach i ich czynach. Przypominam że to nie pierwsza duża aferka na wypoku i ukazanie inteligencji ekipy Białkova na tym portalu.
@Polinik Nie wiem jak Ty ale ja nie imprezuję z ludźmi które wprowadzają cenzurę zabijając wolność słowa. To tak jakby członkowie Solidarności bawili się na imprezach z najwyżej postawionymi komunistami. Hipokryzja I bycie dzbanem lvl expert.
@Polinik Jestem na 100% pewien że na wykop party w Poznaniu nie było żadnych trudnych tematów omawianych w stosunku do Białkova i jego ekipy. Chodziło o prawdziwych członków Solidarności a nie podstawionych agentów typu Bolek.
@piotrek-ry: oczywiście, że nie, bo to byla impreza towarzyska i rozrywkowa a nie biznesowe spotkanie udziałowców.
Poza tym na party jedzie się spotkać ze swoimi znajomymi a nie dla rozmowy z Białkiem.
Wyjdź z piwnicy i spróbuj normalnego życia i normalnych imprez, gdzie się poznaje RÓŻNYCH ludzi a nie tylko kontakt z osobami ze swojej bańki poglądów. ¯\_(ツ)_/¯
@Polinik Chodzi mi przede wszystkim o osoby które zbijały z nimi piątki. Jeśli na wykop party były osoby które gardzą Białkiem i moderacją to szanuję.

"Fajny z ciebie koleś, fajny masz portal, zbijmy pionę i zróbmy zdjęcie ale nie powiem ci że coś mi się nie podoba na wykopie bo się wstydzę i jestem dzbanem"
@Polinik Już dawno wyszedłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale przynajmniej jest tutaj wygodne miejsce do komentowania pato streamów inaczej w życiu bym nie założył konta na tym gównianym portalu gdzie większość znalezisk to linki do serwisów informacyjnych typu WP Wiadomości xDD
Patostreamy to rozrywka której normiki nigdy nie zrozumieją.


@piotrek-ry:
Aha, czyli jednak jesteś piwniczakiem, który ma ból dupy, że ktoś może jechać na imprezę spotkać się z ludźmi, nawet jeśli na imprezie są osoby, z którymi się nie zgadzam. :DDD
Żyj sobie dalej w swojej bańce poglądów i patostreamach -- najprostsza droga do #przegryw. ¯\_(ツ)_/¯