Wpis z mikrobloga

Hejo,
Widzę po tagu, że ostro z rozbiórkami się ruszyło :) i może coś również zaproponuję, za namową jednego z mirków wybór padł na:
Guerlain L’Homme Ideal Eau de Parfum
https://www.fragrantica.com/perfume/Guerlain/L-Homme-Ideal-Eau-de-Parfum-37735.html
Myślę, że w granicach 2.6 zł wyjdzie.
Dodatkowo dobrałbym jakiś zapach za ok 1zł/ml, żeby tak za pusto nie było:)
Rasasi Daarej for Men ? albo encre, w zależności w której internetowej perfumerii będzie tańszy gurlę.
Flakony 10ml i 15ml od decant. 3zł flakon 13 zł wysyłka kurier/parcel shop.
Jednego i drugiego zapachu zostawiam po 20 ml.
Flaszki po 100ml

#perfumy #rozbiorka
  • 12
@wonsz_zabujca a samo encre? 15ml? xD Ideala mam resztkę, ale przez sentyment (pierwszy dobry zapach w kolekcji) będę kupował cały flakon. Swoją drogą polecam zapach, po czasie zacząłem w nim czuć te skórzane nuty i wiśnie , bo dla świeżego nosa jest... Inny. Nieokreślony. Pełny klasy i elegancji, ale inny niż można się spodziewać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wrócę do domu i wieczorkiem zbiorę wszystko do kupy i osoby z postu będę wołał. Guerlain do końca musi być rozlany, encre ile będzie tyle będzie, zostawię na inne rozbiórki jako dodatek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ok to guerlain mamy wstępnie zamknięty. Chyba że ktoś będzie chciał te 10 ml to frollo się podzieli. Nikt encre stestowac nie chce? :) niedługo napisze post i będę wołał. A dziś wieczorem zamawiam od razu flaszki. I będę wysyłał rozlicznia