Wpis z mikrobloga

Mówi się raz że to sami inwestorzy odezwali się do klubu, a zaraz że to zawodnicy i trenerzy ich znaleźli.

Jakkolwiek to było jedno jest pewne, że był jakiś łącznik. I tym łącznikiem musiał być niemal na pewno polak. No bo trudno uwierzyć w to że jakiś dziwny twór kamodżańsko-luksembursko-angielski które google nie może wyszukać, wyszukuje polski klub pod inwestycje.

Szkoda, że wszystko odbywa się "ściśle tajnie" jakby tutaj wykupiono bazę wojskową do badania UFO, a nie klub piłkarski który ma służyć szeroko pojętej rozrywce. Powinien ktoś wyjść, najlepiej ten łącznik i powiedzieć skąd ich zna i dlaczego ich polecił.

Z tego co wyszukali kibice na własną rękę wychodzi że inwestorzy są gołodupcami. Jedna firma należy do jakieś wielkiej, ale de facto działa na własny rachunek. Mówi się że ten kambodżański miliarder to sponsoruje. Tylko po co mu wtedy cisza skoro ma być wszystko legalnie, pięknie i z pompą? Każdy kto kupuje klub i chce z niego zrobić drugie PSG raczej to firmuje bezpośrednio swoim nazwiskiem lub firmą bo kluby sportowe kupuje się dla sławy. Wyobrazacie sobie że Red Bull usuwa swoje loga i nazwy zakladając podfirmę MniamMniamEnergy i z niej steruje wielkim projektem? Albo że Etihad czy inne szejki udają firmę krzak i odcinają się rzeczywistego sponsora? W takim razie co ma z tego mieć firma sponsorujaca? Wisła ma mieć rzekomo wszystko, a oni?

Coś tu faktycznie śmierdzi...

#wislakrakow #ekstraklasa
  • 5
@przemonik

No ale przecież ma być konferencja chyba w czwartek zorganizowana, gdzie zapewne przedstawią kim są .


Kim są? Ja też mogę mówić kim to nie jestem. Myślisz że pokaza papiery na dowód swoich słów. Przecież Mersinski potrafił sfałszować papiery, a oni nie potrafią? Myślisz ze na konfie jeśli mają złe zamiary to wyjawią?
@Gasquet: > Powinien ktoś wyjść, najlepiej ten łącznik i powiedzieć skąd ich zna i dlaczego ich polecił. <

Przecież sam napisałeś, że powinien wyjść i powiedzieć, a teraz nagle oczekujesz, że ktoś pokaże Ci stan swojego konta.
Najlepszym dowodem na to, czy mają kasę, będzie chyba przelanie 12 mln w najbliższych dniach. Wiem, że pewnie oczekiwałeś, że sponsorem zostanie RedBull albo Google, ale z tego co widzimy takie firmy nie palą