Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy i Mirabelki spod #ubierajsiezwykopem

Mówisz klasyczne trzewiki - myślisz: tylko sztywna elegancja, więc nie dla mnie? To błąd! Porządne męskie buty są nie tylko ładne, ale także szalenie praktyczne i trwałe, więc ich zakup jest stylową inwestycją. Razem ze sklepem Patine, naszym wieloletnim partnerem w zwiększaniu obuwniczej męskiej świadomości, przygotowaliśmy blogowo-filmowy materiał dotyczący tego, w jaki sposób łączyć klasyczne wysokie buty i ulubione męskie spodnie, czyli jeansy. Pięć modeli, pięć zestawów, dwóch nienachalnej postury gęglaków. Co z tego wyszło? Mógłbym wam opowiedzieć, ale lepiej będzie, jeśli sami się przekonacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ze względu na jego charakter wrzuciłem go do wykopaliska:

https://www.wykop.pl/link/4708887/trzewiki-i-jeansy-stylowe-polaczenie-na-jesien-i-zime/

Tradycyjnie wzywam moich serdecznych, wiernych druhów i druhny, którzy w ważnych chwilach zawsze służą mi pomocą jak i dobrym słowem:

@Mroczny_Pyton @Xune @KaczuszkaSpodDzbanuszka @wrednota @Petters @alpag @Espo @thewickerman88 @TadeuszSynZygmunta @Wiedzmin @MaciejLU @Sarpens @robodeka88 @Destr0 @ReaSSe @daj_pan_spokoj @Rain_ @Kapitalis @mahakaM @Dutch @Nadrill @AllOver @PiersiowkaPelnaZiol @dGustator @hidd3n13 @kAdi @Kierownikdzialuzycie000 @Mit_o_chondriach @MrTofu @CygaroZWasem @sidhellfire @betonkomorkowy @lent @Teopold_Lyrmand @Myszoskocznia @PurpleHaze @Bulbaszka @MaxiimumR @lucyana1964 @Mr--A-Veed

Jak również wszystkich wykopków dobrej woli do wsparcia dzieła zaprezentowania go szerszej publice - może ktoś pod jego wpływem zmieni swój sposób patrzenia na klasyczne trzewiki się do nich przekona?
Wszelkiego rodzaju uwagi, jak również inne ważne rzeczy związane z tematem jak zwykle niezwykle mile widziane.

Pozdrawiam Was serdecznie,
Wasz Uszaty

#ubierajsiezuszatym #menswear #klasycznaelegancja #poradnik
źródło: comment_SiyzMsm4nd9DmOCL35jWUL7GTf8NRKes.jpg
  • 7
@UszatyBloger: Zawsze lubiłem oglądać i czytać wasze materiały, ale te ostatnie są najzwyczajniej słabe. Ten film to w zasadzie reklama patine.pl i nic więcej, bo stylizacje są mocno średnie, żeby nie powiedzieć że nijakie i niechlujne.
Czemu samo połączenie z jeansami? Te buty są poziom wyzej od reszty ubioru i wyróżniają się aż nad to. Jeszcze okej z tym golfem, ale reszta 2/10... Ten beżowy płaszcz wisi tak smutno na Tobie,