Wpis z mikrobloga

@karmelkowa: nie opłaca się, oszczędzisz może €1,5/m2 na najtańszych panelach. Jak ci zostaną albo trafisz uszkodzoną serię to nie oddasz. Tanie panele są też w Ikei, Hornbachu, można kupić już za €4,99/m2...

Co do farb to kupuj Histora albo Flexę i nie marudź. Flexa kolory na ścianie ma praktycznie w 100% identyczne z próbnikami. Używałem też marki własnej Karweia i jest spoko. Jeżeli chcesz przycebulić to kup białą farbę w Actionie.
@geuze mam ogrzewanie podłogowe wiec chciałam takie lepsze kupić, dontego podkłady, farby plus narzędzia malarskie, lampy, rolety, sofe, stol, szafe i jeszcze kilka rzeczy
@karmelkowa: praktycznie wszystkie panele działają tak samo lipnie z ogrzewaniem podłogowym, tutaj ważniejszy będzie podkład - musisz szukać takiego z jak największą przepuszczalnością termiczną. Podkłady, które można kupić w Polsce z dziurami są do niczego. Ja kupowałem panele w Karweiu chyba za €7/m2, a podkłady w niemieckim OBI, patrząc na właśnie przepuszczalność. Też miałem mieszkanie z podłogowym. To mieszkanie spółdzielcze czy kupiłaś?

Meble też kupuję na miejscu - są niby polskie