Wpis z mikrobloga

@fourier97 to pewnie jak z dowodami osobistymi - "kolekcjonerskie" lub inny haczyk, bo nie wiem czy tej furtki już nie zamknięto. Nie wolno na pewno korzystać z takich blach w ruchu drogowym, ale sprzedawać jak widać można.
@Singularity00 widać takie coś. Drogówka lub inne patrole jak GITD pewnie zauważają, bo właśnie często trzeciej blachy potrzebuje taki właśnie bagażnik, zatem wystarczy się przyjrzeć, bo bagażnik widać z daleka. Ale czy takich dla samej
Drogówka lub inne patrole jak GITD pewnie zauważają, bo właśnie często trzeciej blachy potrzebuje taki właśnie bagażnik, zatem wystarczy się przyjrzeć, bo bagażnik widać z daleka.


@ArchDelux: no to sobie ją wyrobi w urzędzie, po co kombinować?
@Stragan no właśnie nie wiem, w urzędzie można, ale ile razy widziałem na drodze takich kreatywnych kierowców z "blachą" na bagażniku wykonaną własnoręcznie z kartonu, wydrukowaną na kolorowej drukarce albo taką właśnie sztuką z alledrogo ))¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ArchDelux: trzecią blachę oficjalnie można wyrobić od niedawna. Przez lata bagażniki były w sprzedaży, ale nie dało się ich używać w sposób w pełni zgodny z przepisami. Wiele osób pewnie do teraz tego nie wie