Wpis z mikrobloga

Mireczki grające w #kerbalspaceprogram #ksp ostatnio nazbierałem trochę punktów badań/nauki i chciałem się pobawić w samoloty. Po paru mniejszych chciałem pocisnąć grubo i zrobić coś z mk3, tylko każdy jaki robiłem telepał się na pasie startowym i nie działał najlepiej. Poddałem się i spróbowałem zrobić z mk2, wyszedł mi fajny latający, na księżyc i nie tylko i mimo, że bałem się wylądować okrążyłem go, wróciłem na kerbin i zaczęły się problemy z lądowaniem. Po pewnej ilości wyważania zaczął być prawie stabilny, po telepaniu przy powrocie z orbity wracała mi nad nim kontrola na wysokości około 15 km, ale też zaczął sam skręcać przy startowaniu. Macie jakieś rady co do robienia takich międzyplanetarnych samolocików? Nie chcę bezmyślnie odtwarzać czyichś/korzystać z gotowych, a zrozumieć w czym tkwi problem i jak to naprawić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • 4
@nielu: Com za Col, a nie minimalnie przed? Większość ludzi mówi (co potwierdzały testy), że Col powinien być na, lub za Com. Sprawdzałem i na pełnych i na pustych jak i po środku i są to niewielkie oddalenia nadal trzymające com przed col