Wpis z mikrobloga

Niesamowite jest to, że ludzie z #przegryw zrzucają wszystkie swoje niepowodzenia życiowe na #zakola i #lysienie
A kiedy człowiek im pisze o wszystkich możliwościach, żeby pokonać swoje kompleksy to stwierdzają, że Finasterydu to nawet palcem nie dotkną, wiecie czemu? Bo słuchają ludzi, którzy im odradzają brania go. Zdradzę Wam sekret, jakieś 95% ludzi, które odradza wam branie Fina nawet go nie trzymało w ręce, tylko powtarza jeden za drugim jak w głuchym telefonie - "Nie bierz go, bo Ci siusiak nie stanie" i jasne na ulotce jest napisane, że możecie zostać impotentami, możecie mieć problemy z libido, możecie dostać ginekomastii itd. i to jest fakt tyle, że to uboki dotyczą małego odsetka biorców, a czytając internet ma się wrażenie, że co drugi dzban po finie jest impotentem, przez to, że ludzie, którzy nie mieli z nim styczności się wypowiadają.

Czytaliście jakie skutki uboczne może wywołać aspiryna? Wrzucę to tylko kilka ciekawszych, a dla ciekawskich podpowiem, że lista jest dużo dłuższa:

-Wylew krwi do mózgu (szczególnie u pacjentów z niekontrolowanym nadciśnieniem i (lub) jednocześnie stosujących inne leki przeciwzakrzepowe) potencjalnie zagrażający życiu.
-Zaburzenia czynności nerek i ciężka niewydolność nerek.
-Astma oskrzelowa
-W rzadkich przypadkach opisywano przemijające zaburzenia czynności wątroby (zwiększenie aktywności aminotransferaz).

Dlatego, jeżeli macie problem z #zakola to z nim coś róbcie, a nie zrzucajcie nie niego wszystkie życiowe niepowodzenia. Najlepiej przegadać temat z dermatologiem. Od siebie dodam, że biorę fina ponad 4 mieś, łykam jak cukierki, przez chwilę myślałem, że spadło mi libido delikatnie, ale na ten moment jest wszystko w normie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale, żeby nie było - Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje, każdy lek powinno się przegadać z lekarzem (A ja nim nie jestem) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego, jeżeli już weźmiecie tego fina to na własną odpowiedzialność, żeby potem nie było, że ja kogoś namówiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
@ByczekWykopowy: O Cie #!$%@?, ambitnie, z czystej ciekawości, gdyby Ci się zaczął sypać grunt pod nogami i łysienie by wróciło, to jesteś skłonny wjechać na mocniejsze leki takie jak spiro, cypro, doustny Minox itd. Czy mimo wszystko zdrowie ponad włosy?