Wpis z mikrobloga

Zamówiłem w #empik grę planszowa z dostawa do salonu blisko mnie i płatnością przy odbiorze. Czy to normalne, że koszyk pusty, lista zamówień pusta, żadnego potwierdzenia „zakupu”, czy jakiejkolwiek możliwości śledzenia przesyłki?
  • 15
@trapist_e zawsze mam na mailu, na koncie w empiku a jak jest już w sklepie to przychodzi SMS. Jak nie masz w spamie to może nie przyjęlo twojego zamówienia. Zamów drugi raz a jak będą 2 paczki to jedna do zwrotu, formularz na stronie i w sklepie.
czysto, żadnego maila od empika


@trapist_e: Sprawdź, czy Ci poczta hula i przyjmuje wiadomości. Ja walczę ze swoją od rana, któraś z baz blacklistowych dla SPAMU, raportuje niemal każdą domenę. Miałem też telefony od klientów, że kliknęli u mnie na allegro towar i mniemają żadnego maila z potwierdzeniem. Witaj 2019
@magicznyfred: @dusiaczkowo: @Queltas: @RRybak: @Yog-Sothoth: byłem w salonie i ekspedientka powiedziała, ze to dziwne, ze żadnego potwierdzenia, czy to mailem czy SMS nie dostałem i żebym po prostu zamowil jeszcze raz i najwyżej tego pierwszego zamówienia nie przyjmę. Szkoda tylko, ze potrzebuję tę grę na sobotę :(
@magicznyfred: poczta hula i przyjmuje wiadomości, nie wiem czy nie odfiltrowała potwierdzenia od Empiku, ale np. powiadomienie o obniżeniu