Wpis z mikrobloga

Myślę że na robienie dzieci powinny być wymagane pozwolenia od jakieś administracji, aby dostać kartę dziecka, a rodzice powinni spełniać kilka wymagań, a oto one:

1. Posiadania mieszkania, który należy do jednego z rodziców i jest tam wystarczająco miejsca dla dziecka. (20m2 dla jednego dziecka, każde dziecko więcej wymaga dodatkowego pomieszczenia 20m2)

2. Dochód rodziców 2500 złotych budgetu na jedno dziecko, przy każdym kolejnym ta sama suma na następne dziecko.

3. Testy psychologiczne rodziców.

4. Kursy na to jak zajmować się dzieckiem (Wpajanie rodzicom, żeby dawali dobry przykład dzieciom)

5. Atrakcyjność rodziców powinna być testowana, ojciec powinien mięć przynajmiej 180 a matka 160, to zapobiegło by rodzeniu karłów 160 itd, powinno się też testować linie szczęki u ojca i matki, jeśli mają ryj jak karp, to zakaz na dziecko.

#przegryw #stulejacontent
  • 109
W starożytnej Sparcie dzieci były szkolone od małego więc oszacowanie jego wzrostu w dorosłym wieku było czymś nie możliwym. Spartanów w to nie mieszaj źle brniesz. Ja bym założył obywatelski gułag dla wszystkich dorosłych karłów, #!$%@?ć ich w klatki i pokazywać ludziom na występach.
(20m2 dla jednego dziecka, każde dziecko więcej wymaga dodatkowego pomieszczenia 20m2)


@loloidkaodkaodk1234555: ILE #!$%@?? XDDDDD Większość osobnych salonów w polskich mieszkaniach nie ma aż 20m2. Wiesz ile to #!$%@? miejsca xDD Pojedynczy pokój 8 m2 i powyżej starczy... Moja piwnica znaczy pokój ma około 13m2. Ty mieszkasz w wielkim domu czy co że pieprzysz o tak absurdalnym metrażu dla pokoju gówniaka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)