Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Wiem że #!$%@? pytanie delikatnie mówiąc, ale kojarzy ktoś mordercę, który stosował jakąś dziwną metodę znęcania się (głównie psychicznego) nad ofiarami? Mogło mieć to miejsce na początku XXI wieku albo w latach 90 ubiegłego. Miałem strasznie dziwny sen i śniły mi się takie szczegóły że jestem w szoku (niestety kluczowe fragmenty snu pamiętam jak przez mgłę).

Ciekawą sprawą jest jeszcze forma tego snu. Miałem wrażenie odtwarzania z głowy filmu dokumentalnego. Później byłem zupełnie świadomy podczas chodzenia po miejscach, które znajdowały się na filmie. W koncu trafilem na jakąś boczną drogę w lesie, była zima. Zmiana scenerii. Widzę jakiegoś wysokiego mężczyznę z długimi włosami (wyglądającego jak jakiś amerykański wokalista z lat 80 (nie jestem w stanie powiedzieć jaki) przechadzającego się koło mojego domu, dalej jest zima. Zmiana formatu i miejsca akcji. Wrażenie takiej "mgły" jak przy zwyczajnych (nieświadomych) snach, od tego momentu wszystko pamiętam. Ciemność, nagle otwieram oczy i widzę kogoś jak na mnie naciera. Chciałem krzyczeć, ale nie mogłem. Zdecydowanie znajdowałem się u siebie w mieszkaniu w ostatnim fragmencie snu.

W momencie, gdy to pisałem ktoś pukał kilka razy do moich drzwi. Jest 6:30 więc mógłby to być jakiś sąsiad, tyle że ten ktoś ciągnął za klamkę z zamiarem wejścia. Jestem grubo obesrany.

To nie pasta.

#pytanie #wtf #mordercy #creepy #pomocy #
  • 14
Chciałem krzyczeć, ale nie mogłem.

W momencie, gdy to pisałem ktoś pukał kilka razy do moich drzwi. Jest 6:30 więc mógłby to być jakiś sąsiad, tyle że ten ktoś ciągnął za klamkę z zamiarem wejścia.


@Oblivion666: a może właśnie krzyczałeś i dlatego ktoś chciał wejść żeby sprawdzić czy coś się stało? XD
Komuś się mogły drzwi #!$%@?ć wrócił z nocki xd nie przejmuj się, sen straszny xd ale tez takie mam xd fabula i stylistyka uklada się w gre film albo serial tylko ja przeważnie zaraz zapominam nawet jak sa dziwne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tyle że to wyglądało jak prawdziwe życie, ale metodą było czymś na wzór dziwnego horroru znalezionego na VHSie. Zapomniałem dodać, że kilkukrotnie pojawiała się jakaś wzmianka o ciele rozkładającym się w samochodzie i napis "NEPA" na jakimś budynku. O tej wzmiance jeszcze dodam, że nie wiem skąd się wzięła bo sen był niemalże bezdzwięczny
@Oblivion666 ciekswy sen. Ostatnio przyśnił mi się również sen jak dokument o jakiejś zamordowanej blondynce holenderce chyba. Szukałam o niej info w necie bo przyśnił mi się jeszcze jeden szczegół który mógł ja zidentyfikować ale teraz już nie pamiętam o co chodziło.