Wpis z mikrobloga

Hej, wczoraj dodałem małą aktualizacje dość późno w nocy, dzisiaj może trochę więcej o serwerze i mechanikach na nim.

Serwer jest tworzony z myślą o zwykłym Casualowym graniu w Minecrafta. Głównym celem założenia serwera było stworzenie miejsca, w którym razem z innymi Mirkami będziecie mogli miło spędzić czas.

Jest to serwer FB+Surv: Na spawnie istnieje małe miasto w którym kazdy może za darmo zaklepać sobie działkę i budować bez przeszkód. Poza granicami spawnu możecie robić co wam się podoba. Jest kilka prostych komend i warpów.
Mamy też podział na "Zielonki" i "Pomarańczki" <- głównie symboliczny.
Staramy się nie ograniczać graczy i nie budować zbędnych podziałów na klasy,rangi,vipy. Chcemy stworzyć miłą społeczność wokół serwera ʕʔ.

Razem z zespołem postaramy się robić częste eventy do których będziecie mogli dołączyć, a które będziemy zapowiadali pod tagiem #minecraftwykopalisko.

Serwer otworzymy maksymalnie na następny weekend (piątek 11stego najprawdopodobniej). Serdecznie zapraszam do obserwowania tagu i gdy już serwer ruszy - do wspólnej zabawy :)

#minecraft #minecraftzwykopem #minecraftwykopalisko
Pobierz Syrenamen - Hej, wczoraj dodałem małą aktualizacje dość późno w nocy, dzisiaj może tr...
źródło: comment_31HIButd7LL42wxnpMhdWzKUM2mZ3bsq.jpg
  • 12
@Areooo51 1.13 ma spore problemy optymalizacyjne jeśli chodzi o plik serwera, dodatkowo na 1.13 została zmieniona spora część składni przez co pluginy maja mniejsze wsparcie i są mniej stabilne