Wpis z mikrobloga

Witam Wszyskich! Dzisiaj spotakałem się z taką sytuacją: Wysłałem przesyłkę za pobraniem 2 000zł. co w śledzeniu przesyłki jest napisane że przesyłka została doręczona i dostałem sms-a z potwierdzeniem doręczenia. A tu dzwoni pani pracująca na poczcie o nr. tel. do odbiorcy przesyłki bo paczkę odbiorcy przekazała a nie wzieła od niego pieniędzy a on nie odbiera tel., i w systemie jest też komunikat w śledzeniu: Likwidacja księgi oddawczej po doręczeniu. Ja mam dowody z nadaniem że przesyłkę doręczono. Co o tym myślicie?
#pocztapolska
  • 7
@RichneSS: Inneg wyjścia nie mają. Nie wiem ile zarrabiają na poczcie ale 2 000zł. Pani będzie musiała oddać z własnej kieszeni oddać, sama to powieziała smutnym głosem że wypłata pójdzie, tłumaczyła się że późno już było i była zmęczona i pisało drobnymi literkami i dlatego przeoczyła że jest za pobraniem, gościo wątpie aby jej zwrócił kase bo nie może się z nim skontaktować. Dziwi mnie tylko że wzieła w systemie, pojawił
@widmo82: Wątpię aby odzyskała bo pzesyłkę wydała to tak jak by pieniądze pobrała i on może się wyyprzeć że przecież zapłacił. Dzwoniła listonoszka rano do mnie że próbowała się z nim skontktować i była u niego ale jego nie było bo tam nie mieszka sąsiadka mówiła że ma tu tylko założoną firmę.