Wpis z mikrobloga

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-e39-lift-m-pakiet-ksenon-pdc-bogata-wersja-wzorowy-stan-ID6BChjo.html#df390ef5ef

W ogłoszeniu auto ma przebieg 249k, to znaczy takie miało w sierpniu tamtego roku i w styczniu obecnego, bo w listopadzie posiadało przebieg 199k.
Ostatni przegląd w Szwecji przy 193,200km. Czyli może jednak nieduża korekta?
Nie bardzo, bo to było w 2013 roku, co ciekawe w 2012 na przeglądzie auto miało 299k a w 2017 auto zostało wystawione w Szwecji na sprzedaż z przebiegiem powyżej 400k.

Wg sprzedającego auto 100%pewne i może je polecić znajomym. Nie chciałbym takiego znajomego. Plus taki, że przez prawie pół roku nikt się nie dał nabrać na kupno.

#samochody #motoryzacja #bmw
  • 5
@jaroslaw_madry: To jest w ogóle jakiś mocno modyfikowany egzemplarz. Nie wychodziła nigdy taka konfiguracja wnętrza. W 2003 roku nie było takich kierownic montowanych. Boczki są z wersji individual, skóra lightgelb łączona z czarnymi plastikami i takie same powinny być fotele, jednak przednie mają plecy w kolorze skóry - nie wychodziło nigdy coś takiego z fabryki. Dekory w tej wersji powinny być z klonu muszlowego, łączone drewno i czarne, a są zwykłe
@oczkers: @jamtojest: @damian_co_dalej: auto ze Szwecji (nie Szwajcarii) więc idzie łatwo sprawdzić takie rzeczy. Tak jak pisałem pierwszy raz wystawiane w sierpniu, więc świeżość też wątpliwa. Rzeczywiście w oryginale ma inne siedzenia (ktoś się już bawił w Szwecji z tym), nie wiem jak z kierownicą bo choć powinna być m-pakietowa, to wydaje mi się, że gdzieś od 2001-02 powinna być już inna.
Pobierz j.....y - @oczkers: @jamtojest: @damiancodalej: auto ze Szwecji (nie Szwajcarii) więc...
źródło: comment_uq9b1qJxeErpGTVRRL5aAdVvpoUSVn6n.jpg
@jaroslaw_madry: Na aukcji jest 2003 i już na pewno powinna być okrągła. Jednak z VIN wychodzi styczeń 2002 i tu już nie pamiętam. W 2002 na pewno już były nowe, ale możliwe że dopiero od któregoś miesiąca. Z VIN wychodzi kierownica M pakiet, więc dość mało prawdopodobne, że ktoś wyjął nową i wsadził starą. Mogła taka być jednak.