Wpis z mikrobloga

@kidi1: Rozdergana nierówna kreska, nierówno wbity kolor więc kreski miejscami rozmyte, plamy koloru położone byle jak,czerwony tusz zabrudzony czarnym, ślabe wyczucie cienia więc walenie ciemnychplam na chybił-trafił.
Mam nadzieję, że w pakiecie ze zoraną skórą nie dostaje się gronkowca albo innego WZW.
@kidi1: Czuję jakiś podstęp. Skoro widzisz, że jest do dupy, to po co pytasz o opinię? Czy ten pan tatuażysta to Ty i szukasz jakiejś ciepłej opinii na temat Twojego dzieła?
@gardan: Bo chcę zrobić coś co wymaga precyzji. Figurę geometryczną, która musi mieć równe linie i nie wiem czy osoba, która robi takie dzieła jest w stanie zrobić równą estetyczną linię, niestety to studio tylko mam blisko siebie, reszta jest daleko i liczę na to, że jakiś fachowiec podpowie czy dać mu szansę czy omijać. Chcę coś w tym stylu jak na foto.
kidi1 - @gardan: Bo chcę zrobić coś co wymaga precyzji. Figurę geometryczną, która mu...

źródło: comment_32Vz6cVozd0uuBWDsL6Hte8NyVUlJbIQ.jpg

Pobierz
@kidi1 gościu, który zrobił tatuaż z pierwszej fotki za #!$%@? nie zrobi Ci tego co pokazujesz.
Ja się martwiłem, że to mój pierwszy tatuaż był słabo zrobiony, ale na szczęście są gorsi ;P
@kidi1: Ogólnie to dotwork i szeroko pojęte geometryki to najtrudniejsze dziary do zrobienia mimo, że nie wyglądają. Nie oszczędzaj na tym, bo do końca życia będziesz żałować i szukaj kogoś kto specjalizuje się w tym stylu. Pamiętaj, że w cenę dziary wchodzi doświadczenie i świadomość tego, że nie zarazisz się jakimś gównem.