Wpis z mikrobloga

Rozpoczynam cykl 100 wyzwań w celu nawiązania znajomości z jakimś różowym paskiem. 28 lat. Ja takie 5/10 ogólnie ujmując. Próby będę podejmował w komunikacji miejskiej, na ulicach oraz przez internet. Miasto wojewódzkie. Z każdej próby megakrótki opis.

13.01.19 internet
Różowy pasek po wymianie sześciu wiadomości @ przyznała, że jest dziecinna, romantyczna, pali papierosy, tolerancyjna dla wszystkich gdyż wszyscy są równi wobec siebie. Ze względu na powyższe podziękowałem za rozmowę.

#klaudiusz #wyzwanie #tinder #przegryw #rozowepaski
  • 18
@panjappa: #!$%@? mnie to znaczenie wyglądu tak mocno, że aż śmieszy. Określasz siebie jako jakieś 5/10. Bez żadnych informacji o charakterze, pracy, osiągnięciach. Tylko sam wygląd cię niby określa. A najgorsze, że to prawda. #!$%@? żyjemy w jakiejś totalnej dupie wszechświata, czy jest w kosmosie bardziej #!$%@? miejsce?. A i plus za olanie tej lochy
@steppenwolf90: tak samo w tzw "klubach". To jedno wielkie parówa party, na jedną dziewczynę przypada pewnie z pięciu chłopaków, mają z kogo wybierać i celują w tych ładniejszych. Raz udało mi się z jedną pogadać, ale była taka 1/10, podbudowy tym, że się udało następnym razem podszedłem do ładnej, ale to nie skończyło się dla mnie niczym miłym
@panjappa: fajnie gdybyś porównał reakcję różowych real vs internet. Czy w realu są milsze i częściej się zgadzają na jakiś wypad itp. Bo ludzie często zarzucają że to tinder tylko taki #!$%@? i wygląd się liczy bo to apka do FWB
@steppenwolf90: przecież jeśli się nie spodobam to nigdzie nie wyjdzie naturalnie xd
Ganianie po mieście jest spoko ale kiedy jest się 9/10 a nie 5/10 bo inaczej to udają że nie widzą.
A przez neta to zawsze wiadomo o co chodzi i nawet różowe o tym wiedzą
Istnieją dziewczyny które mają wąskie grono znajomych, czas spędzają w zamkniętym środowisku praca/rodzina/dom jednocześnie są samotne - jak do nich się niby dostać? Przecież
@wykopowynoob: szczególnie kiedy siedzi(siedziała) tam połowa samotnych znajomych i pewnie osoby które tak twierdzą ale tam nikogo nie wyrwały.
Ewentualnie iść z prądem, porobić zajebiste fotki ala chad i tam próbować... ale to jest płytkie bo co to za różnica czy poznam tą samą osobę w realu czy przez apkę do ruchania.
@panjappa: najpierw ogarnij mowę ciała i odczytuj czy jakakolwiek na ulicy/w komunikacji jest zainteresowana.. nie wyjdziesz na creepa jak już wyżej pisali jeśli bedziesz wiedział, że dziewczyna jest jakoś zainteresowana..