Wpis z mikrobloga

@Leto9 Co znaczy "nie potępiajmy mordercy a jego zły czyn"? W sensie że to spoko ziomek tylko błąd przy pracy mu się zdarzył?
Z jego postu można wywnioskować, że kto gra w brutalne gry czy ogląda hardkorowe teledyski to będzie złym czlowiekiem. Przecież to nonsens.

Za muzykę szanuję, bo jest dobrym tekściarzem ale ma lekko skrzywione poglądy i popada w przesadną skrajność w pewnych kwestiach.
@venad: Media są przepełniony przemocą, brutalnością, seksem, to wpływa w negatywny sposób na każdego człowieka.
Na jednych mniej na innych bardziej, od tego nie staniesz się złym człowiekiem, ale na pewno gorszym niż byłeś - upośledzasz swoje sumienie.
A jeżeli chodzi o "nie potępiajmy mordercy a jego zły czyn" to jest to nawiązania do chrześcijaństwa.
Gdzie Bóg jest od osądów, a człowiek ma się sprzeciwiać złym czynom.
Nadal nie widzę w
Media są przepełniony przemocą, brutalnością, seksem, to wpływa w negatywny sposób na każdego człowieka.

Na jednych mniej na innych bardziej, od tego nie staniesz się złym człowiekiem, ale na pewno gorszym niż byłeś - upośledzasz swoje sumienie.


@Leto9: co
Oczywiście co retoryczne, nie chce twojej odpowiedzi bo tym komentarzem wystarczająco uoośledziłeś mój wieczór.
@Leto9: ale co ty ziomeczku #!$%@?, że ci tak podwórkowo odpowiem bo totalnie nie przekonuje mnie to co próbujesz mi wcisnąć.

Wpis (albo bardziej 2 akapit, wisienka na torcie całości) potężnego ministranta rapu był w kontekście morderstwa/zamachu na prezydenta Gdańska. Tak samo jak mój.
Sugerujesz, że owy zamachowiec/morderca zrobił to co zrobił bo złe media, zły seks, złe teledyski (XD) i zły XXI wiek go do tego zmusiły?
Czy "tylko" posłużyły
@janushek: Oczywiście, że media są współwinne. Gdybyś całe życie spędził wśród osób bardzo dobrych, które uczą cię empatii to byłbyś tym samym człowiekiem co osoba wychowana w patologii?
Media też mają wpływ na wychowanie człowieka, w przypadku tego mordercy był to może o 1%, ale ten 1% mógł go powstrzymać.
Spójrz na tag #przegryw i powiedz, że media są tam bez winy.