Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Singularity00: nie no, remonty na płatnych autostradach mają miejsce i w innych krajach. Jeżdżąc po Francji nie raz widziałem remonty na płatnej autostradzie gdzie remont był na odcinku nawet 20-30km. Tylko z tego co rozmawiałem ze znajomym, to tam remonty robi się jak najszybciej i zajmują góra kilka miesięcy. Na tym odcinku A4 (KTW-KRK) remont odcinka 0.5km-1km widzę już od września. Bez jaj, chyba nie jest problemem zrobić remont takiego odcinka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mucher: No i to się nazywa sensowne podejście. Fakt faktem, podróż z KTW do KRK zajmuje dosłownie 5 minut dłużej przez ten remont, ale chodzi mi o sam fakt ile można czasu naprawiać taki mały dystans i to na płatnej autostradzie...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@modzelem: chodzi mi bardziej o to, że na wspomnianym przeze mnie odcinku jest opłata 20 zł (W jedna stronę), a odcinek o którym mowa wynosi 80km. To dosyć sporo, a mimo to zarządca drogi ma problem żeby wyremontować odcinek który ma góra 1km. Ten remont ciągnie się już od kilku miesięcy (jak nie dłużej).

Samej opłaty się nie czepiam (mimo że według mnie jest przesadzona), bo niestety zarządza nim prywatna firma