Wpis z mikrobloga

Drodzy cumple mam prośbę by zainwestować 2 minuty na zgłoszenie przez formularz kontaktowy pomysłu polegającego na wysyłaniu powiadomień uzytkownikom, którzy wykopali oczywistego fejka usunietego przez moderację. Główna zaczyna przypominać zmianynaziemi.pl i wydaje mi się że wprowadzenie takiego rozwiązania dałoby do myślenia normalnym użytkownikom, którzy przypadkiem się nabierają na różne urojenia .

#neuropa

@Takiseprzecietniak, @Lipathor, @BojWhucie, @Poro6niec, @Kempes, @Zerri, @GARN, @ZuyKefrus
Sory za zawołanie ale widziałem że zaplusowaliście mój oryginalny komentarz pod innym wpisem, może się przyłączycie.
https://www.wykop.pl/wpis/38310823/no-i-spadl-z-rowerka-razem-ze-swoim-gowno-newsem-/
  • 6
Drodzy cumple mam prośbę by zainwestować 2 minuty na zgłoszenie przez formularz kontaktowy pomysłu polegającego na wysyłaniu powiadomień uzytkownikom, którzy wykopali oczywistego fejka usunietego przez moderację. Główna zaczyna przypominać zmianynaziemi.pl i wydaje mi się że wprowadzenie takiego rozwiązania dałoby do myślenia normalnym użytkownikom, którzy przypadkiem się nabierają na różne urojenia .


@yuim: Wątpie czy to w czymś pomoże. Wykop rzeczywiście jest portalem kształtowanym przez użytkowników i to właśnie im podobają się
@Magromo: Masz bardzo dużo racji w tym co piszesz, ja nie twierdzę że to jest magiczne rozwiązanie na całe zło. Moim zdaniem wciąż są tu normalni ludzie, którzy nieświadomie się łapią na fejki wrzucane przez foliarzy, a obecne mechanizmy portalu pogłębiają problem. Gdy moderacja ściąga jakiegoś fejka to pojawia się czerwona belka w znalezisku i ci którzy się nabrali nie zobaczą sprostowania. Problemem podstawowym jest tak jak napisałeś społeczność, ale to
@Nieprzyjazny_Ziemniak: też jakiś pomysł. Jedno z drugim się nie wyklucza. Można zrobić 2 powiadomienia, softban a później normalne bany. Nie trzeba od razu strzelać z ostrej amunicji. Mi chodzi o normalnych userow, a nie zabetonowane konserwy bo dla tych to już nie ma ratunku.

W każdym razie powinna też być zmiana w regulaminie, że za fejki mogą polecieć bany, bo zawsze o to nasi patrioci płaczą.