Wpis z mikrobloga

Po około 100 arenach i 50 kupionych pakietach za golda postanowiłem zrobić opening. Eh znowu nie najlepiej, tak jak za boomsday.
150 pakietów i 7 legend.
- Szirwalla
- Undasta
- Jakieś gówno, przechera - nawet nie wiem co to jest za karta, chyba jakiś błąd się wkradł.
- Jeklik
- Jan'alai
- Rekin Gral
- Złoty Trupiciel na pocieszenie.

Dwa razy zbliżałem się do pity timera, raz legenda przy 38 pakiecie, drugi raz przy 36.

Za pare dni wrzuce podsumowanie tych koło 100 aren, chociaż chyba było ich mniej bo jeszcze darmowe pakiety.
Średnia zwycięstw, lista wszystkich moich runów wraz z wynikami i nagrodami oraz skandal dlaczego blizzard nie wrzucił mnie do listy najlepszych graczy aren w grudniu, mimo, że moja średnia z 30 najlepszych podejść w grudniu to 7,83, więc powinienem być na około 30 miejscu. No chyba, że są jakieś ukryte wymagania, których nie znam.

A teraz muszę odpocząć od tej gry, bo dawno nie czułem się tak wyruchany po tylu godzinach pracy spędzonych w tej grze. I znowu na scraftowanie pozostałych użytecznych legend pojdzie z 7k pyłu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#hearthstone #hearthstonepakiety
Pobierz F.....n - Po około 100 arenach i 50 kupionych pakietach za golda postanowiłem zrobić ...
źródło: comment_6GCijuEJ8inqGVah0vsFeU1pBRKB8UVs.jpg
  • 4
@Iperyt: naprawde to tak działa? Dziwna sprawa. Mogli chociaż to lepiej napisać, bo zdanie:

Wszystkie rankingi dotyczące Areny są obliczane na podstawie 30 najlepszych podejść


może być mylące ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak czy inaczej dzieki za sprostowanie.