Wpis z mikrobloga

Mirki, mam sporą zagwozdkę. Otóż jutro mam zamiar pójść wydrukować i złożyć w dziekanacie pracę inżynierską. Ale!
Mam do niej jako załącznik dokumentację elektryczną, którą raczej powinno drukować się raczej w formacie A3.
Czy taką dokumentację binduje się razem z pracą na jej końcu? W stylu:
- ostatnia strona pracy (po bibliografi i spisie tabel, załączników)
- strona "tytułowa" załącznika np. z napisem na środku Załącznik 1 - Dokumentacja elektryczna
- kolejne strony załącznika na kartkach A4.

Czy może czegoś takiego się nie drukuje i wystarczy, że jest dołączona do plików elektrotechnicznych? Dokumentacja nie jest kluczowa dla całej pracy, ale jednak moim zdaniem znacznie lepiej by było gdyby znalazła się w wersji drukowanej.

#pytanie #pytaniedoeksperta #studbaza #pomocy #elektryka
  • 6
@Gumaa: Uważam, że powinieneś dołączyć dokumentację do pracy dyplomowej, jednak złożyć ją do formatu A4. Dla pewności poradź się jeszcze Promotora bądź osobę prowadzącą seminarium dyplomowe.
@stefan_pmp: @dziekuje: niestety promotor mi nie odpisał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale zachować "stronę tytułową" załącznika? Są jakieś zasady co do tego?
I żeby to jakoś sensownie zbindować chyba musiałbym ustawić jakiś margines w dokumentacji? Bo standardowo dokumentacja wypełnia 100% strony i nie ma marginesu. Ile cm trzeba by zostawić?
@Gumaa: Co do zachowania strony tytułowej załącznika, to jeśli nic nie wnosi dodatkowego do pracy i bez niej wiadomo o co chodzi, to bym jej nie wstawiał.
Marginesy muszą być i najlepiej dokładnie takie, jak w reszcie pracy (każda Uczelnia ma inne okładki, przez to trzeba używać innych marginesów). Co do cm to nie mam pojęcia, bo Uczelnie różnie mają. U mnie było to wyszczególnione na Seminarium Dyplomowym, do tego Promotor