Wpis z mikrobloga

@FronzenHell: Poland Pomorskie Pomerania Gdańsk. Zgadłem dla mnie to więcej znaczy niż ten portal. Andro się zrebotował? Wie PAN porozmawiajmy jak inteligentni ludzie. Tu nie chodzi o jakiegoś makicala którego i tak nie oglądaj nie płace donejtów itp. Ale o coś innego. Rok temu miałem dostęp do wszystkich portali na facebook dostęp do www.WP.pl/static/wszystkie pliki teraz nie mam nic jestem wkórzony na taki obrót sprawy. To ciągnie od dołu od darkweba miałem co robić w mecie i oglądać czyjeś tajne życie bo sam nie mam fajnego . teraz mam tak poucinane zasięgi że sfrustrowany znalazłem taką oto stronę żeby się odpręzyc trochę umysłowo przed kolejna batalia. Smutne jest to ze za chwile obudzony się w świecie gdzie konta np. Sexmasterki, marka gurala będą usuwane powód patologia nowy artykół acta To w Pana interesie tez leży brak cenzury. Później się okaże że nie doda PAN swoich gofrów bo to nie interesuje polityków zrobią z Neta coś w rodzaju radia i telewizji gdzie wybrani będą przemawiać do narodu jak nam wszystkim lepiej się żyje jakiś Karol Strasburger opowie dowcip czasami. A poza tym będziemy mogli oglądać polityków 80 % stron tak jak jest teraz w telewizji. PAN jesteś press? Chce PAN cenzury naprawdę? Nasze miasto pewnie nie trafiłem ale cóż pozdrawiam co złego to nie ja .
  • 1